Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 10kg bálás használt ruha...

10kg bálás használt ruha csomagban, kb hány darab ruha van?

Figyelt kérdés
Piacolni szeretnék nagykerből vásárolt bálás cuccokkal. Ahhoz, hogy kiszámoljam mennyire érné-e meg tudnom kellene, hogy kb hány darab ruhát tartalmaz egy zsák. például a farmereknek, nyári ruháknak, cipóknek stb.

2016. jún. 4. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10 kg farmer az kb 15 db hosszú vagy 20 rövidebb vagy halász.

Polok 10-20dkg /db anyagtól és mérettől fugg.

Egy balaban többnyire vegyesen vannak cuccok. Szezonálisan persze.

De nálunk a piacokon is tele van turisokkal. Ki van ömlesztve asztalokra 500/ db vagy gondolom ahol gyengébb minőségű ott 4 db 1000 Ft.

Közelébe nem mennek ilyen igenytelensegnek. Ha már turit akarsz menj be időt nem sajnálna egy két jobb kilós turiba és válogass össze gyerekruhakat. És igényesen rendezd el vállfara ami olyan hajtogatva méret vagy típus szerint.

Ilyen arustol vettem egy minnie egér pólót a babámnak 800ert.

2016. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha valaki hasonló bálás ruhákat árulna két nagykertől óva inteném: Angolturi Berettyóújfalu (leválogatja az értékes dolgokat és facebookon zárt csoportban eladja) Pár zsák kukába való szart kaptam tőle. Ami márkás volt vagy ért valamit az siralmas állapotban volt, pedig krém minőséget vettem. Egy másik "nagyker" Quality Textil Használt Gyerekruha Nagykereskedés a facebookon nyomja a cuccait, és van egy honlapja is. Na én kértem tőle angolnak mondott ruhákat, és kaptam pár bolyhos angolt, és egy csomó szar német ruhát, és számlát nem adott. Komolyan mondom vicc amit csinálnak. Mindenkinek csak azt tudom javasolni, hogy csak nagyon óvatosan vásároljon, mert súlyos tízezreibe fog kerülni a látatlanba vásárlás. Ha facebookon látsz is képet ezekről a csomagokról az csak ámítás kiszedi a legszebbeket és elhiteti, hogy az egész zsák ilyen szép, aztán jön a csalódás.
2017. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom régi a kérdés, de sikerült úgy eladnod a ruhákat, hogy megérje belefektetni ilyenbe?

Gondolkodom én is ezen, hogy valahonnan beszerzek normális, szép bálásruhákat és valahol eladni. Csak azt nem tudom melyik nagykerből érné meg. Ha esetleg tud valaki ebben segíteni, akkor légyszi írjon. Köszi!

2020. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem éri meg sajnos :(
2021. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!