Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Polaroid vagy Ray-Ban napszemü...

Polaroid vagy Ray-Ban napszemüvegek a jobb minőségűek? Melyik jobb márka?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt szeretem. A Polaroid egy nagyon jó ár/érték arányú polárszűrős szemüveg, viszont műanyag a lencse, könnyebben karcolódik. A polárszűrője viszont nagyon jó, autóvezetéshez kiváló.

A Ray-Ban is nagyon szeretem, sajnos abból polárszűrőset nem kaptam a méretemben - keskeny a fejem. Egy nagyságrenddel drágább a Polaroidnál. A Polaroid többnyire 10-20 ezer között megkapható, akciósan akár olcsóbban is, a Ray-Ban a legolcsóbb helyeken is 30-40 ezernél indul, de drágább is lehet. Annyiból jobb, hogy üvegből van a lencse, így nem karcolódik - viszont cserébe nehéz, és ha leejted, eltörhet könnyen.

2016. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok dönteni. Ray-Bannél azt írja, hogy 100 % UV elleni védelem, a Polaroidnál csak annyit, hogy polarizált a lencse... Az is olyan jó UV védelemmel rendelkezik mint a Ray-Ban?
2016. jún. 5. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél mindkettőt, egy napszemüveg úgy sem elég.
2016. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én a Ray-Bant venném az tuti! 20 évvel ezelőtt vettem egy Aviator napszemüveget, és a mai napig hordom.
2016. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!