Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon vékony vagyok, és...

Nagyon vékony vagyok, és kicsi a mellem. Tehát lapos vagyok. Ráadásul fogszabályzós. Nem szeretem a stílusom. Igazából nincs is stílusom. Kinek teccik az emo?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 21:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Szerintem legyél egy hatalmas metálos csajszi, nyomjál kőkemény metált, figyeld meg mien fasza lesz.
2010. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sokan piszkálják őket, meg lenézik őket. De ha te úgy érzed az a stílusod, akkor ne érdekeljen mások véleménye.
2010. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
34%
az előző komizó is b*zi emós:D
2010. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
76%
Jajaja. Jól beszél. Fekete bőrmellény, egy térdig érő szegecses bőrszoknya, egy 12 soros acélbetkós baki, fekete haj, semmi smink, egy két szegecses karkötőféle meg nyaklánc.
2010. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Melyik előző?
2010. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Jaj ne tedd,

Ha alapból nem vagy ilyen ne is legyél, majd lesz stílusod meg melled is.

Ha majmolsz bármilyen stílust attól maximum egy divatos majomka leszel. Ami tetszik azt hord és olyan zenét hallgass amilyen tetszik, ha úgy van kedved minden héten mást, majd rájössz mi az ami tényleg te vagy.

Egyébként én úgy tudtam most divat a fogszabályzó, de lehet, hogy le vagyok maradva :)

2010. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az emosokat agymenteknek, sötéteknek tartják.

A goth, nagyon szép ízléses stílus, és ha jól használod tekintélyt is kölcsönöz.

De tényleg csak Te találhatod meg a stílusod!

2010. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát miért nem hordassz olyan ruhákat ami tetszik?Nem ajánlom,hogy emó legyél,mert senkinek nem tetszik,és tönkremész a sok szekálástól,a végén meg tényleg felvágod az ereidet..legyél szép metálos,vagy goth,vagy ha szereted a színest,cybergoth,cyberpunk!! :)))

vagy egyszerűen csak extrém,mint én! :))

2010. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az első csaj akivel smároltam,pont fogszabályzós volt,rohadt jól ment a mansonos-stílusához!!hátmég az ezüst ékszereihez,amivel telivolt,meg a fekete sminkjéhez,hú.. :D ♥
2010. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Légy önmagad. : )

Ne érdekeljen mások vélemény,mert még fogsz változni.Nem kell életed végéig fogszabályzót hordanod.És majd szedsz is magadra.Legyen saját egyéniséged.Azt vedd fel ami neked tetszik.Ha pedig annyira de nagyon stílust akarsz,akkor nézz utánnuk és amelyiket jobban szeretnéd ;-)

Nekem nincs semmi bajom az emokkal,nem szidom,ők is emberek.De ha akarod lehetsz Scene,saucy,bármi.: DŐk inkább a divatért "változnak" : D


Sok szerencsét : D

2010. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!