Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főleg lányok véleményére...

Főleg lányok véleményére lennék kíváncsi: igaz az, hogy a TEVA szandál mára már fogalommá vált, és gyakorlatilag egyenértékű az antiszexualitás, divatellenesség, a "vele biztos nem állunk szóba" fogalmával?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem eddig nem sikerült annál praktikusabb, egészségesebb megoldást találnom a nyári kánikula átvészelésére, ráadásul sztem jól is néz ki.33/f

képet itt találtok "róluk" :)

[link]



2016. jún. 8. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Azoknak a nőknek akik nyáron is magassarkút és csini ruhát hordanak nyilván derogálna egy sportosabban öltözött pasi. A magam részéról szintén a sportszandált preferálom, én nem kötök ehhez egyet sem a felsorolt fogalmak közül. Egy sportosabb viselet, ahogy télen mondjuk a farmer/sportcipő. Természetesen nem minden alkalomra megfelelő.
2016. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

életemben nem hallottam arról h ennek ez a neve


biztos h csak emiatt nem történne az meg h szóba se állok az illetővel


igaz h ronda de ez csak külsőség


a Crocs papucsok is ocsmányak mégis sokan viselik

2016. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Én se tudtam, hogy ez a neve, jó, hogy tettél képet :)

Mi ezt elvont szandálnak hívjuk. Az elvont, tarisznyás alakok járnak ilyenben :D

De persze ez tényleg csak egy külsőség. Ez nem ok arra, hogy ne álljak valakivel szóba.

Mondjuk az én páron fel nem húzna ilyet soha. Mindig normális cipőben jár. Ha nyaralunk, csak akkor van rajta papucs. Jó kis vászoncipők vannak, amiket nyáron is el lehet viselni.

Most én is zárt cipőben vagyok, ilyen balerina cipő, és tök jó, semmi bajom benne.

Egyébként ezzel a szandállal az a gond, hogy nagyon kevés helyre lehet felhúzni. Munkahelyre nálunk alapból nem, irodába nem lehet ilyenben dolgozni, de se színház, semmi, egy elegánsabb étterembe is fura lenne. Max. séta vagy kirándulás.

2016. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szandál valahogy sehogy sem elegáns. Nőkön sem. Elhiszem, hogy kényelmes, praktikus, de sok helyre nem "illő". Nekem is dilemma, hogy mit vegyek fel a kánikulában
2016. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apukám jut róla eszembe mert ő is mindig hasonló darabokat hord jó időben.

Nem mondom hogy tetszik ez a fazon de egy sportos szetthez el tudom képzelni. Természetesen zokni nélkül és ápolt labfejjel.

Nem kötök ostoba fogalmakat ruhadarabokhoz. Minden fazon illik valakihez akinek a megjelenése mégis kifogástalan.

2016. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szépnek nem mondanám. Praktikus, ha túrázol, nyaralsz. Nekem is van hasonló nőiben (konkrétan most ez: [link] ), de nem hordom mindenhova (pedig ez kevésbé kirívó, mint a csiricsáré teva), mert nem illik.


Ha le se lehet a lábadról robbantani, miközben olyan helyekre jársz, ami "elegánsabbat" követel meg, nekem se lenne szimpatikus.


Irodai munkahelyre például akkor se ideális, ha nincs szigorú dress code.

2016. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem az öltözködésen múlik hogy kivel állok szóba. De tény hogy ez egy ocsmány öregemberes szandál. A férfiaknak is létezik vékony szellős nyári cipő. Nem értem miért ragaszkodnak a szandálhoz néhányan.
2016. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, azt különösen, hogy ilyen gyorsak volta. Ha meg még valaki még új infót is kapott a kérdésből az külön jó. Nekem egyik munkahelyemen se volt még gondom ezzel a szandállal, max az, h a klíma miatt lefagyott a lábam az irodában:) De lehet ez azért van mert túl sokat hallgattam ezt a számot. Egyszerre vicces és elgondolkodtató, ajánlom mindenkinek: https://www.youtube.com/watch?v=iEMWTM_8l_0

(előre is elnézést a német nyelvért...)

2016. jún. 9. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiúként szoktam hordani, mert nagyon kényelmes nyáron, csak az zavar benne, hogy teljesen csupaszon hagyja a lábamat, amit viszont nem szeretek :) szóval ellentmondásos a hozzáállásom :) De irtó kényelmes nyári viselet, az tény.
2016. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!