Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék magas derekú...

Hol tudnék magas derekú bikinit venni L/XL méretben?

Figyelt kérdés
A H&M-ben láttam, de érdekelne, hogy hol máshol van még.

2016. jún. 8. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

F+F.

Én ott vettem sőt most 20% van minden ruhara és kiegeszitore így érdemes megnezni.

2016. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt voltam F&F-ben, de magas derekút nem láttam. :/ Olyan kéne, aminek az alsó része köldökig ér, a pocakom miatt (szülés után vagyok).
2016. jún. 8. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom,hogy ez tetszik-e,ha nem,remélem találsz. Érdemes körülnézni H&M-ben,C&A-ban.. ilyen helyeken.

Sok egészséget,és boldogságot a picúrnak(/hoz).

:)

2016. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd akkor szétnézek. :) Egyébként tetszik ez a bikini, elnézek a H&M-be. 
2016. jún. 9. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia :) a kérdésre válaszolva olcsó kínaikban sajnos nincsenek, üzletekben sem látok gyakran, viszont interneten sok-sok van. Amúgy megjegyezném, biztos ez a legjobb megoldás? Néha sokkal ducibbnak mutatja a lányokat, helyedben bátran vennék bikinit, vagy valami vidám egyrészest.
2016. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!