Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S.! Főként lányokhoz...

S. O. S.! Főként lányokhoz szól a kérdésem?

Figyelt kérdés

Mivel a mi sulinkban holnap lesz a ballagás,szoknyát terveztem felhúzni,de az a gond,hogy az -e havi menzeszem pont holnap jönne meg(bár nem mindig pontos) ès fèlek,hogy mondjuk vègig csurog a lábamon :/ :D

Valami tippek,hogy ezt a kínos/ciki helyzetet megakadályozzam?



#piros pontos napok
2016. jún. 9. 23:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hasznalj betetet akkor is ha ballagas elott meg nem jott meg!! Inkabb legyen az bent mint hogy ne legyen es tenyleg vegig folyon rajtad!! :)
2016. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ! sokat segítettèl :)
2016. jún. 9. 23:46
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Tegyél be egy tampont. De amúgy sem csurogna a lábadon, mert gondolom bugyi azért lesz rajtad és tisztasági betét is benne.
2016. jún. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: csak az a bibi,hogy nem hordok tampont,ès nem is tudom felhelyezni..
2016. jún. 10. 07:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tampont vérzés nélkül? Oké...

Vannak előjelei annak, nem szokott pl. fájni a hasad? Tisztaságit tegyél be mindenképp.

2016. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

úristen, ez komoly? én a nadrágba nem csorogna bele?

fuj basszus. eleve nem értem a kérdést. ha tudom, hogy meg fog jönni, teszek be egy betétet és gyakrabban járok mosdóba, ellenőrizni, mi a helyzet. egyébként se úgy szokott megjönni, hogy egyik másodperről a másikra elkezd ömleni belőled a vér. de gatyában nem zavarna, hogy bemensizel vagy mi?:D

2016. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, értem én hogy digitális korszak, meg Y generáció... de mi a jóisten az az "-e havi menzeszem"?! Ehavi, így egybeírva és kész, ne cifrázzátok a helyesírást.
2016. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Kedves utolsó:a bibi csak az, hogy pont az "ehavi" van helytelenül írva;)


Kedves kérdező: Akkor gyakorold a tampon felhelyezését, nincs abban semmi nehézség. Sokkal hasznosabb és biztonságosabb. De ha annyira nem akarod, akkor vagy tisztaságit, vagy szárnyas betétet helyezz be. Nekem is elég durva szokott lenni a vérzésem, de azért nem úgy van hogy egyszer csak azt érzem a semmiből, hogy folyna végig a lábamon...

2016. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

12 évesen hova tamponozzon még? Ha olyan mélyre felnyomja magának akkor el is vesztheti a szüzességét, azt meg inkább a későbbiekben kellene, a szerelmével és nem egy tamponnal!

Használj szárnyas betétet és kész.

2016. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9: na,igen ezèrt nem szeretnèk mèg tampont hordani...


a többieknek pedig köszönöm a válaszokat.szerencsère csak ma jött meg :)

2016. jún. 12. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!