Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknak milyen nyári...

Férfiaknak milyen nyári fürdőgatyát ajánlatok?

Figyelt kérdés

Ami fiatalos 19/20 éves férfiaknak vannak tervezve, esetlegessen valami olyat ami a seggre tapad?


Nem nem vagyok homár és még csak ecsetfejű páva sem, nem vagyok kigyúrt állat, de elég sportos testem van, amihez feltűnően jó hátsóm van..


Kb minden második lány szóvá teszi ezt nekem, és ha már igy van akkor miért ne használjam ezt is úgy mint egy előnyt a strandon?


Persze nem valami buzeráns fűrdőnadrág/gatya kell, csak ami kicsit kihangsúlyozza, nem pedig eltakarja azt amim van. :)



2016. jún. 10. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fecskét hordok, az aktuális divattól függetlenül. A bő szárú szörfnadrágokat nem szeretem.
2016. jún. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2016. jún. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Több ajánlatom is van számodra:

[link]



[link]


Ez is cuki...

[link]


[link]


[link]


Egy ilyet pedig csináltathatsz te is: a saját képed a farokrész elé teszed, így kvázi olyan, mintha saját magadat szopnád, vagy szopatnád (attól függ honnan nézzük), és GARANTÁLTAN feltűnést keltesz! Ez kell úgy is nem?!

[link]

2016. jún. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem neon-zöldben van, testhez tapad és nem adja ki a ceruza méretét :)

2016. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez tökjó, ám hol tudom ezt magyarban megvenni? :)
2016. jún. 10. 16:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom nekem Kínából 2 hét alatt megérkezett :)
2016. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magyarban??? Pf...
2016. jún. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nudikra járnék, semmi probléma...
2016. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Feltűnően jó a hátsód? Amikor nem strandra mész, akkor ezt az előnyödet hogyan hangsúlyozod? Hordasz szűkebb szabású farmernadrágokat?
2016. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hangsúlyozom sehogy sem, és igy is szemmel látható. Nem hordok kisebb nadrágot sem, a saját méretemben hordok, slim-es nadrágokat szoktam, általában a csajok előtt öltöztünk át a haverokkal a focihoz, amikor épp az öltöző kulcs elkavarodott és nem volt kedvünk várni..
2016. jún. 27. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!