Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő nem túl férfias egy...

Ez a cipő nem túl férfias egy lánynak?

Figyelt kérdés

Egy kérdésben találtam róla a linket, és nagyon tetszik:


[link]


Szerintetek nem túl férfias egy lánynak?


2010. ápr. 12. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
miért lenne férfias?:D sztem tökjól néz ki:D 15/L
2010. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
38%
ez minnden csak nem férfias amugy ha neked az kell hogy minden este belerohadjon a lábod akkor vedd meg! mert ez csak divat de nem kényelmes és hasztalan
2010. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
nem férfias.. sztem nőies.. hiába fekete, valamiért meg van benne a kellő lányosság :D
2010. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

második: nem rohad bele, mindig tornacipőbe járok, és az az egyetlen, amit elvisel a lábam.


Többiek: ok, köszi :D csak a kék meg fekete miatt gondoltam:) de akkor meegveszem majd, köszönöm:D

2010. ápr. 12. 12:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem..de más füzzővel is jó lenne.Vagy jobb, nem?:D
2010. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a converse cipők általában unisexek de sztem sem férfias és nyugi nem vagy vele egyedül hogy csak a tornacipőt képes elviselni a lábad én is így vagyok vele, magassarkúban két percig se tudnék megmaradni:)
2010. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

12:19:

Igen gondoltam rá, hogy más színű fűzővel se lenne rossz, de előbb meg kéne venni magát a cipőt :D


12:29: Én sem. egyszer volt rajtam magassarkú, hát azt hittem ott halok meg. Jók a kis conversek, sokáig kibírják(legalábbis nekem) és kényelmes:) szerintem.

2010. ápr. 12. 12:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem maradjon a fűző, mert a többi részében is van kék és így van összhangban.


Ez a cipő hol lenne már férfias?!


Látnád én miket hordok! :D

2010. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miket?:D
2010. ápr. 12. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát sajnos képet nem tudok mutatni, de amúgy nem is ilyen tornacipő stílusú, szóval mindegy.

CSak azért írtam, hogy azok milliószor férfiasabbak, ebben nincs semmi kivetnivaló.

2010. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!