Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a tattoo choker...

Mit gondoltok a tattoo choker nyakláncokról?

Figyelt kérdés
Kiskoromban volt, de nem sokáig hordtam, mert baromira idegesített, de most egyre több emberen látom, és eszembe juttatta, hogy talán bele tudom építeni a ruhatáramba :D Nagyon gáz ilyet hordani?

2016. jún. 10. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem (!) borzalmasan nez ki, olyan mint egy nyakorv, mar ne is haragudj. De ha neked tetszik, ne erdekeljen hogy masok mit mondanak:)
2016. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En 12 evesen hordtam, szoval gaznak ereznem most felvenni akkor is, ha egyebkent passzolna a ruhataramhoz. Szamomra az a gyerekkort jelenti. :D bar ki tudja, lehet, hogy te most vagy gyerek. :) akkor meg hajra!


23N

2016. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, én is szoktam hordani :)
2016. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 16 éves korig belefér, utána nevetségesnek hat.
2016. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem gáz, most újra divat. Nekem is van, hordom. De az se érdekelne ha nem lenne divat, nekem tetszik. Ha neked is, ne érdekeljen más véleménye.
2016. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Most visszajött megint divatba a 90-es évek divatja :) A tattoo choker nekem kifejezetten annyira nem jön be (de lehet én vagyok öreg hozzá, kiskoromban hordtam), de a chokerek alapvetően igen.
2016. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapjában véve tetszik. Enyhén alternatív stílusba öltözködöm,így az én ruháimhoz menne ez a kiegészítő.

De az viszont idegesít,hogy minden második lányon látok egyet, ami eddig nem baj, de biztos vagyok benne,hogy min. 1 év múlva a szemétbe hajítja azzal a kijelentéssel,hogy "Már nem divat".

Viszont eleve nagyon gyenge anyagból csinálják, akár 100 Ft-ért be lehet szerezni egy kínai boltban és ennyi erővel bárki menőzhet vele,nem nagy érték.

Én viszont ha elszánom magam és veszek egyet, a legjobb minőségű és legjobb anyagút keresem meg (arany-ezüstben is benne vagyok),mert tetszik és biztos,hogy a "neo 90-es korszak" után is hordani fogom.

2016. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*stílusban
2016. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!