Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen nyakörveket...

Hol találok ilyen nyakörveket Magyarországon (emberi viseletre)? Hol lehet ilyeneket venni? (képek lent) Goth, punk, rock, emo (? )


2014. dec. 28. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rockness Debrecen, Dark raven asylum Budapest
2014. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh igen, főleg Budapest(sőt kizárólag) érdekel.
2014. dec. 28. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A dark raven asylum Budapesten van olcsó cuccok vannak és akkor még a rockpince is ott van
2014. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan ilyesmiket egyikben sem találtam.
2014. dec. 28. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyen egyszerűbbeket meg lehet találni szinte bármelyik rocker boltban meg nagyobb fesztiválokon: [link]


Ha nem bánod, hogy rendelni kell: [link] Az ilyeneket és ehhez hasonlóakat inkább BDSM-re szakosodott szex shopokban érdemes keresni, ugyanis a gothok, punkok és társaik onnan nyúlták őket.


De ilyen virágos-anyám tyúkjás nyakörvet még nem láttam élőben (pedig übercuki). Nagyon gyanús, hogy az a külföldről rendelős kategória lesz.

2014. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár a szexshop zsákutca, ugyanis alig vagyok 15 :D
2014. dec. 30. 10:14
 7/9 LinHono válasza:
A Claire's-ben lehet kapni néhány félét és a Rock shop/Rock pincében lehet még kapni ilyeneket, főként szegecseseket. Virágosat még nem láttam, talán e-bay-en.
2015. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ROKPINCEEEEEEEEEE!!!!! :)
2015. jan. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Claire's-ben már megvettem azt a kb 1 db-ot ami szegecses volt :)
2015. jan. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!