Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyakran hordok rövid, és...

Gyakran hordok rövid, és cicanadrágot. Amióta barátom van, szépítve lerib**coz ezek miatt. Okkal lehetek rá mérges, vagy esetleg ő rám? (A kategóriáért bocsi)

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki a f. szba, minek van veled egyáltalán ha ri bancnak tart? nyár van, mégis mit vegyél fel?
2016. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Okkal vagy rá mérges, semmi köze az öltözködésedhez, egy fiú ne szóljon bele egy lány stílusába. Te se szólsz bele az övébe, nem? Ennyi teret minimum meg kéne hagynia valakinek.
2016. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Cicanadrág tényleg nem való utcára, ne haragudj, szerintem ízléstelen. A rövidgatyával nincs semmi gond, persze ha nem az a rövidgatya, ami úgy van megcsinálva, hogy kilódjon belőle a fél hátsód.

De akkor sem oké, ha ler*b*ncoz emiatt. Nyugodtan mondd meg neki, hogy nincs semmi köze ahhoz, mit veszel fel. Ha meg ezen elkezd veszekedni veled, akkor megmutatod neki, hol az ajtó. Ha már ilyen apróságokban korlátozni akar, akkor később sokkal komolyabb dolgokban is fog majd.

2016. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Elég hülye akkor, de manapság látszik milyen visszafogottan öltöznek "szegény" nők, mert inkább szolid farmernacis, tornacipősen, esetleg hosszított szoknyát, harisnyával vesznek fel, mert ha valóban szexisen, tapadós leggingsbe járnának qvának néznék.

Ebben a beteg, ember utáló országban a legginges, magas sarkús, mell-has-popsi villantós lányokat ribinek nézik, a tapadós nacis-ecset hajú fiúkat meg melegnek :(

2016. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Mutathatnál képet mit hogyan hordasz és tudnánk véleményt alkotni.

- Útmutató cicanadrághoz -

[link]

- A rövidgatya hossza sem mindegy, az már ízléstelen ha kivan belőle a feneked.

Pl.:

[link]


[link]


Érthető hogy nem akarja hogy a fél város rád verje a nyálát. ha azonban minden határt betartva öltözködsz akkor nem tudom minek pattog.

2016. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,nincs kint belőle a fél fenekem,ezért sem értettem a "jelzőjét"a barátomnak..Viszont köszönöm a válaszokat,megtudtam amit szerettem volna.
2016. jún. 14. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!