Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem szeretek rövidnaciba...

Ha nem szeretek rövidnaciba lenni, akkor hordhatok leggingset, nem fognak furcsán nézni? Fiú vagyok 22.

Figyelt kérdés

Szégyenlős vagyok rövidnadrágba, amúgy sem szeretem ha látszik a lábam. Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]



2016. máj. 21. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet lesznek akik furcsán néznek, de az nem kell, hogy érdekeljen :D lát 5 mp-re az utcán aztán megy tovább és el is felejt. Ha neked egy ilyen gatyában jó a közérzeted akkor hordj ilyet.
2016. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2016. máj. 21. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
De nem lehet legalább férfigatyát választani??:/
2016. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Légyszi ne!Ez gaz Nagyon!
2016. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beteg vagy te! Unisexről hallottál már? Gondolom nem, alapból buta vagy.
2016. máj. 21. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nyugottan hord!

Tok kenyelmes,sportos!

En is utalom a rovidgatyat,ezert super skinny vagy hosszu futogatyat hordok ami ugye mindketto keszul ferfbe is!


A fujjongoknak pedig itt egy kis csemege...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Én mondjuk szeretem a feszülősebb rövidgatyákat ha jó idő van, de ilyen átmeneti időszakokban én is legtöbbször leggingseket hordok. :) De én feketét vagy sötétkéket szoktam. :) Bár ez a zöld is tetszik. :)


F

2016. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem pont zöldet gondoltam, csak ilyen fajtákra gondoltam, akkor ezek szerint másnak is bejön ez inkább. De szoktam látni ami picit fényes, mint a fürdő ruha anyaga(nem latex)inkább lycra, de leggings, vagy sport naci, utcán is hordják.
2016. máj. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!