Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mit gondoltok, ha egy...

Lányok, mit gondoltok, ha egy fiút szandálban, papucsban (persze mezítlábra húzva) láttok az utcán?

Figyelt kérdés
Tényleg undorító fiúknak a szandál, papucs utcára vagy éppen ellenkezőleg, tetszik nektek?

2016. jún. 11. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
A papucs oké!!! Az nekem be jön! De a szandál az nagyon meleges!!! És nőies!!!
2016. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%

Szerintem mindenki hordja azt, amiben jól érzi magát (persze ésszerű határokon belül). Nyugodtan vegyél fel szandált vagy papucsot, ne foglalkozz mások véleményével. Aki szerint pedig undorító ilyen lábbelik viselése nyáron, hordjon csizmát. :D

17/l

2016. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem egy adott típusú lábbeli undorító, hanem a sokakra jellemző igénytelenség, ahogy hordják. Ha valaki esztétikus szandált vagy papucsot választ és a személyes higiéniájára, ápoltságára is kellő energiát fordít, akkor semmi probléma vele.
2016. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
A lányok szeretik a papucs fiúkat.
2016. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem tetszik utcára a papucs, nőkön sem. A szandállal semmi gond.
2016. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy, hogy mit gondolnak rola, ha neked kenyelmes? En evek ota jarok nyaranta eleg gyakran sportszandalokban, eddig nem mondta egy lany sem, hogy vessem le. Ha gondoltak, akkor pedig annyival maradnak:)
2016. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem undorító. Nem nézek meg senkit miatta, de nekem nem tetszik se nőn, se férfin.
2016. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
nekem az jut eszembe hogy nyár van és meleg. felőlem azt hord mindenki amit akar. nem gondolom undorítónak, amíg nem igénytelen.
2016. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
A papucs nem való utcára, szandál meg csak lányon.
2016. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
A szandál sem tetszik, de elmegy, a papucs viszont nem, neeem és NEEEEEEEM. Nem utcai viselet, sosem volt az.
2016. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!