Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kézitáskát ajánlotok...

Milyen kézitáskát ajánlotok középiskolába?

Figyelt kérdés
*elnézést előre is, ha rosszul írtam az ajánlotokat, de remélem, hogy nem. :)
2016. jún. 13. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én a kézitáskát sem ajánlanám, főleg ha most leszel 9.-es.
2016. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyet. Hátizsákot vegyél.
2016. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kezitaska nem iskolaba valo. Normalis iskolataskat vegyel, foleg kilencedikbe, mivel valoszinuleg rengeteg konyved lesz. A kezitaska meg nem napi szintu 10-15 kg-os terhelesre van tervezve, tonkremenne. Mellesleg ostoban is nez ki, mikor a kis libak degeszre tomik a cuccaikkal, sot sokan bele sem fernek, igy kezben vagy valami plazas szatyorban viszik a maradekot, aztan persze panaszkodnak, hogy faj a valluk/karjuk. Szoval hasznalj inkabb egy strapabiro hatizsakot, azok kozott is vannak nagyon klassz darabok. Vagy ha nagyon nem akarod, akkor oldaltaskat, abba is belefersz, de tartosan nem ajanlott, mert rossz hatassal van a tartasodra.

Mellesleg mielott valaki beszolna, semmi bajom nincs a kezitaskakkal, retikulokkel. Nagyon szepek, csinosak, de egy diaklanynak hetvegere/alkalomra valok, vagy felnott noknek, akik nem hordanak mar magukkal annyi cuccot.

2016. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
66%

A kézitáska elhúzza a vállat,és én nem is hordhatok,mert gerincferdülésem van,és attól még jobban az lenne.Itt van pár (szerintem) szép hátizsák:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De ha annyira kézitáskát szeretnél:

Én azt javaslom ne legyen ilyen túl felnőttes:

[link]

Hanem virágos,kicsit mintás stb..:

Innen a 3.:

[link]

[link]


De mondom,inkább a hátizsák ma már tucatnyi dizájnos darab van pl ebayen stb..

2016. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi könyved és füzeted van. Ha nagyon kitömsz egy kézi táskát az elég csúnya, de ha nem kell sok cucc, esetleg ott tudod hagyni a könyveket a suliban akkor egy kisebb fajta simán mehet.
2016. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%

4-es vagyok,itt van még néhány középiskolásnak megfelelően kinéző kézitáska,de továbbra is hátizsákpárti vagyok:

[link]

[link]

2016. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat válassz, ami neked a legjobb. Az a lényeg, hogy elférjenek benne a cuccaid (kb. könyvek, füzetek, kaja) és kényelmesen tudd hordani meg, hogy tetsszen. Én hátizsákot hordok. Most már nagyobb a választék. Nem szeretem a sportos cuccokat, nem illenek hozzám, de ma már sok helyen lehet kapni "csinosabb" mintás, csipkés táskákat is, amik nekem például nagyon bejönnek. Viszont sokan hordanak válltáskát vagy oldaltáskát. Én messze lakom és az első években elég sok cuccot kellett hordanom magammal, ezért a hátizsák praktikusabb, de van olyan ismerősöm, aki csak pár száz méterre lakik az iskolától úgyhogy nem okoz neki nagy megterhelést, ha haza kell vinnie a cuccait, ő is kézitáskát hord. Vagy esetleg úgy is lehet csinálni, hogy van egy nagyobb, erősebb táskád (hátizsák mondjuk), de ha lazább nap van, mikor csak pár füzet kell, akkor kézitáskát viszel magaddal.
2016. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Hátizsakot hordj. A kézitáska semmiravól iskolába.
2016. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!