Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 órát dolgoznátok cipőben...

12 órát dolgoznátok cipőben zokni nélkül?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig sem lennek cipoben zokni nelkul, nemhogy 12orat. Raadasul az sem mindegy mi a munka..iroda vagy fizikai munka
2016. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Alapból sose dolgoznék 4 óránál többet... meg cipőt sem hordanék zokni nélkül.
2016. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sima utcai sétára se vennék cipőt zokni nélkül nemhogy munkára. Én 12 órába csak akkor dolgozok ha 130 feletti havi bért adnak nettoba. Vagy ha minimálbér akkor maximum portásként vagyok hajlandó dolgouni
2016. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, 10 percet se.
2016. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el,a szandálhoz zoknit akartok felvenni,a cipőbe meg nem akartok.Ne csináljátok már.Nem nem dolgoznék zoki nélkül.
2016. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaja, hányni tudnának sokan, ha meglátnak egy szandált zoknival, cipőnél meg görcsölnek.
2016. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azért, mert undorít, szerintem a legjobb, ha az embernek több vászoncipője van nyáron és váltogatja őket, kimossa, így pedig nem gáz a zokni nélküliség. Viszont széttöri a lábad a cipő, ha nincs zokni rajtad.
2016. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán fordult elő velem, hogy cipőt zokni nélkül vettem volna fel, egyszerűen nem ajánlatos... bár ha felveszed zokni nélkül hamar megtudod a hátrányait, főleg ha sokat sétálsz, meleg van...

Amúgy cipőhöz én mindig bokazoknit/titokzoknit húzok.

A kérdésedre a válaszom határozottan: nem. Maximum, ha fizetnek érte akkor talán bevállalom xD

Egyébként pedig milyen munka?

2016. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12 órában állok a meló helyemen (illetve könnyű fizikai munkát is végzek közben, pakolok, árut átveszek, raktározok, kasszázok, vásárlózok etc..). Kipróbáltam milyen zokni nélkül, rossz érzés. 12 órában cipőben lenni, az is rossz érzés. Tök mindegy mit csinálsz, mindenhogy szar lesz. :D *lö élet tapasztalat*
2016. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!