Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőt mezítláb felpróbálni az...

Cipőt mezítláb felpróbálni az üzletben, ez csak engem zavar?

Figyelt kérdés

Itta jó idő, sokan papucsban, szandálban vannak. Aztán a boltokban meg zokni nélkül próbálgatják fel a cipőket. Ma jónéhány helyen ezt láttam. Az eladók sem szólnak semmit, készséggel viszik ki, adják a kezébe a vásárlónak az edzőcipőt, vászoncipőt stb., aki mezítláb van és aztán úgy is próbál.


Ez csak engem zavar? Mi a véleményetek?



2016. máj. 28. 15:16
 1/7 anonim válasza:
78%
Engem is zavar! Kiráz a hideg hogyha valakit zokni nélkül látok cipőt próbálni. Nálam mindig van egy extravékony szilonzokni és abban szoktam próbalni.
2016. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. Vannak üzletek, pl CCC, ahol ki vannak téve eldobható nejlonzoknik pont azért, hogy ne mezítláb próbálgasson a vevő. Szerintem ez egy jó megoldás.
2016. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem is annyira, de a zoknival és harisnyával is visszük a bacikat, szóval mindegy..és ha pl valaki papucsot vagy szandált próbál vagy valami lábujjközest? Az nem tud zokniban próbálni..
2016. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Engem is nagyon zavar,sajnos kivédhetetlen,hogy olyan cipőt próbálj amit még előtted nem próbáltak fel mezítláb,éppen ezért ha megveszek egy cipőt általában kiszoktam tisztítani/mosni miután hazahoztam.
2016. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ. Mondjuk rendes cipőt és sportcipőt nem örülök, ha így próbál valaki. Amúgy is, ezeket utána sem mezítláb hordja az ember jó esetben, szóval nem is értem miért így veszi fel. :D

Viszont egy sokpántos, lábujjas papucsot vagy szandált nem lehet normálisan felvenni még nejlonzoknival se, annál kb kikerülhetetlen a mezítlábazás. Jó hír, hogy ezeknek viszont könnyen tisztítható a talpa.

Szóval azért hatalmas faksznit nem rendezek ilyenből, meg mire elér hozzád egy termék, már úgyis istentelen sokan összetaperolták, ki tudja, milyen körülmények között tárolták, hány patkány mászott végig rajta a hajón, stb...

2016. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabad. Elég furcsa, hogy az eladók megengedik. Ott ne vásárolj
2016. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok női cipő mezítlábas viselésre van tervezve de még a férfi félcipők, slip-on cipők, papucsok, szandálok is (igen ilyen is van). Nagyon nem jó ötlet ilyeneket zokniban próbálni mert nem úgy fogod hordani. A harisnya is olyan hogy átmegy rajta az izzadtság ahogy a zoknin is. Semmit se nyersz vele. Meg ruhát se úgy próbál az ember hogy egy pólóra vesz fel egy másikat. És ott is lehet hogy valaki a fullosan izzadt testére próbálgat ruhákat. Ez ilyen.
márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!