Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit látnátok szívesen egy nőn...

Mit látnátok szívesen egy nőn úgy általában? Esetleg egy link? Vagy körbeírni? Mi a nyári divat a nőknél? Avassatok be a titokba :D

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

[link]

erről a linkről nekem nagyon sok ruha tetszik, főleg az elegáns,letisztult, ugyanakkor a finomabb minták is bejönnek, hiszen ezek nélkül egyhangú, unalmas lenne.

a nadrágok közül tetszenek a teljesen feszülősek. kérlek kerüld a nem yorkert, c&a-t. Menj a h&m-be, szerintem ott szinte csak jó ruhák vannak. Plusz hamarosan lesz a neten h&m leárazás, ott sokszor van akár 50%os kedvezmény is. Esetleg menj el egy h&m-be és próbálj fel ruhadarabokat, hogy biztosan tudd a méreteket. Remélem segítettem!

2016. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A c&a üzlettel semmi gond. Több kedvenc darabot onnan van. Tévhit hogy csak mamis ruhák vannak.

Vettem a tescoban is ruhákat nekem bejön ez a nyári kollekció.

De van egy kedvenc butikom ott veszem a legtöbb ruhám. Főleg tunika fazonú ruhák vagy maxik. Imádom. Pomme Verde a neve.

2016. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) megy a zöld pacsi mindenkinek
2016. jún. 16. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!