Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Államvizsgára kéne kosztümöt...

Államvizsgára kéne kosztümöt vennem, hol tudok olyat venni budapesten, ami nem öreglányos?

Figyelt kérdés

[link]


ezt mondjuk felvenném, de megrendelni nem merem, meg elég drága


2010. ápr. 12. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazán nem akarlak megbántani, de eddig miben vizsgáztál?

Bp-en kb. ezer helyen, bármelyik plázában, vagy a körúton.

A Camponába nézz el ott nagyon jó árak vannak az egyik boltban csak nem emlékszem sajnos a nevére.

2010. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a vizsgákra nem kell kiöltözni, uh farmerban és pulcsiban. fehér blúzom meg fekete nadrágom van, de gondolom egy államvizsgán ennél jobban ki kéne öltözni
2010. ápr. 12. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk minden vizsgán elvárták, hogy elegánsan jelenjünk meg. S mi is úgy gondoltuk ,ha nem is tudunk annyit, amennyi szükséges lenne, legalább nézzünk ki jól.


Pesten sok hely van, Plázák, Centerek, Piac stb.

Én a múltkor egy turkálóban vettem egy csodaszép George és egy Next kosztümöt. Igaz a Next-re véletlen akadtam rá, mert külön volt a felső és az alsó, de én kitúrtam a párját. Sokan dicsérték már.


Szerintem már most kezd el keresni, aztán egyszer csak találsz majd olyat, amilyet szeretnél. De ha ez az Ottós tetszik, miért nem keresed fel őket, biztos van Pesten központjuk.

2010. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért keresem már most, hogy legyen időm jót találni :) soha nem vettem ilyen ruhát.. ezért nem is figyeltem, hol van ilyesmi. középiskolában egyenruhánk volt, nem volt sok beleszólásom a dologba :D
2010. ápr. 12. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!