Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb ár-érték arányú ruhabolt?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Gant
2016. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Ezt senki sem tudja, mert a létező 4276 Mo-i ruhaboltból mindenki legfeljebb 5-10-ben szokott vásárolni.
2016. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ilyen nincs. Ahol olyat látok, ami tetszik és úgy gondolom, hogy megéri az ára, azt veszem meg. Pl. hamar szétjönnek a cipőim, ezért nem veszek 20 ezerért egy Converse-t, mert nem kifizetődő 1-2 hónapra, de a Hádában 5 ezerért megveszem, mert amúgy tetszik. Ruhában pl. nem veszek meg egy nadrágot 30 ezerért, abból inkább 3-at megveszek és váltogatom. Én a Bershkát, Pull and Beart szeretem.
2016. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mit enged meg a pénztárcája.

Én márka plázaboltokban ritkán vásárolok. Néha C&A vagy szeretem a Tescos F+F ruhákat is.

Inkább a kisebb üzleteket preferálom. Nem feltétlen markas ruhák de azok nincsenek minden 2.emberen.

Árban pedig 1-1ruha nagyjából 10 ezerbe kerül plusz mínusz 1 ezres.

Nadrágot nem nagyon hordok inkább ruhak. Rövid és hosszú egyaránt jöhet.

Pilóta szemüveg kézitáska szandál. Néha nagy bizsuk de ebben a melegben ritkán.

Bershka fele üzletbe be se mennék de én már nem vagyok a celkozonsege amúgy sem. Egy tizenéves lánynak szuper lelőhely lehet egy olyan bolt. Pár év múlva biztos hagyni fogom hogy a most 8 éves lányom ott vásároljon mert árban és minőségben nagyjából elfogadható.


31 éves

2016. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!