Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általános iskolás lányok....

Általános iskolás lányok. Nektek kötelező a harisnya ballagásra?

Figyelt kérdés
Fekete vagy testszínű? Mert nálunk fekete kötelező az egyenruhához, s szerintem megfőlök benne délután. :$
2016. jún. 17. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel. Mondd meg, hogy nincs, vagy ami volt, kilyukadt, és nem volt pénz/idő újat venni.
2016. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol nincs egyenruha ott nem kötelező, de ha nektek az akkor vegyél combfixet és a lehető legvékonyabbat. Gondolom ha egyenruha annyira nem rövid a szoknya, hogy a combfix csipkéje kilatszódjon belőle, de egy kicsivel talán kevésbé lesz így melegen :)
2016. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálunk kötelező, pedig nincs egyenruha. Vékony, átlátszó nude típusú, természetes hatása legyen. A barátnőmnek 8 denes harisnyája van, az tényleg vékony. Olyan mintha nem is lenne rajta semmi.
2016. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fekete necc combfix, egyáltalán nem meleg.
2016. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk fehér. De már megvolt a ballagás.
2016. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már rég ballagtam általánosból de nekünk nem volt kötelező, bár amikor én ballagtam általánosból az átlagnál hűvösebb idő volt, de legalább nem esett az eső. Mondták hogy szabadtéri lesz a ballagás mindenféleképpen így a lányok vegyenek fel harisnyát, lehetőleg egységes színűt, így mindenki a testszínűt választotta.


Nekünk középiskolába a szalagavatós egyenruhánk volt a ballagási és az érettségis egyenruha. A fiúknak fekete öltöny bordó színű inggel, nekünk lányoknak is kb ugyan ez csak bordó színű blúz fekete nyakkendő helyett fekete selyemkendőt kaptunk és persze fekete szoknya volt kötelezően egyenruhaként. Szalagavatón fekete harisnya volt, de az pont jó is volt, időjárásnak megfelelően. Amikor ballagtunk meleg volt, de szerencsére a tanárunk szerencsére jóba volt egy fehérnemű üzlet tulajdonosával így rendeltek nekünk vékony 15 denes fekete harisnyát hogy egységesen nézzünk ki és mégse legyen benne melegünk. Valami drága minőségi harisnyáról van szó, és csak felárat kellett fizessünk érte.

2016. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig örüljetek,amíg valami oktatási miniszter ki nem találja,hogy ettől,meg ettől a naptól kötelező lesz minden iskolában az egyenruha.Tehát nemcsak ünnepségeken,hanem mindennap.Gondoljatok csak bele...........!

Az én időmben még iskolaköpeny volt a kötelező,de azt szívből utáltam.Amikor tehettem nem vettem fel,vagy kérdőre vontak,azt hazudtam,hogy koszos lett,nincs másik,és elfelejtettem anyukámnak mondani,hogy mossa ki.De persze nem tudtam ezt mindíg eljátszani.

2016. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!