Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúnak nem, , meleges" ez a cipő?

Fiúnak nem, , meleges" ez a cipő?

Figyelt kérdés

Anyám vett turkálóban egy Nike Air Max-ot, szinte új, mintha 1-2x húzták volna fel.

De az a baj, hogy a cipő jó, csak rózsíszínes-kékes. Nem tudom, leb*ziznának ezért? Heteroknak nem a.. hogy mondjam, legkedvencebb a rózsíszín. :S Mi a fenét tegyek?!



2016. jún. 17. 16:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért mások számítanak neked? Ha tetszik hordd, ha nem akkor ne. Ilyen egyszerű.
2016. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem az, az a lényeg, hogy ezért le fognak b*zizni?
2016. jún. 17. 16:56
 3/30 anonim ***** válasza:
Írd rá, hogy #nohomo és már nem lesz homi cipő. Amúgy meg nyugodtan hordhatod a rúdtánc/erobik óráidra is, nem fog senki se kinevetni miatta.
2016. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Viccnek szántad, de én nem nevettem naa.. De ha nem én írtam volna a kérdést, akkor már szakadnék :D
2016. jún. 17. 16:58
 5/30 anonim ***** válasza:
Amúgy muta képet róla, megmondjuk mennyire gázos. Meg a korodat :D
2016. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

[link]

Bocs, hogy homályos.. Most ilyen lett.. Siettem.

Amúgy 15 éves vagyok.

2016. jún. 17. 17:10
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele, a sárga cipőfűzőt kell csak feketére cserélni mert marhára nem illik hozzá. Amúgy meg már mindenkit mindenért lebziznak, nyilván téged is le fognak, ha nem full szürke/barnában jársz... ezen csak röhögni lehet, normális esetben a pasik is hordhatnak színeket, nem attól lesz senki bzis hogy van rajta valami rózsaszín.
2016. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nagyon kösz.. itt is minden férfinek/fiúnak sárga, rózsaszín cipője van.. Sok focicipő is rózsíszín, mégsem meleg a focista :S :DD
2016. jún. 17. 17:16
 9/30 anonim ***** válasza:

Nekem ez a "szivárvány" színű cipő mindig gáz volt, de amúgy nem homi hogy van benne rózsaszín :D Most aki be akar szólni, az úgy is be tud hogy nincs benne rózsaszín. Nekem a shakerem is olyan, senki nem mondott róla semmit :D Sőt, a srác mondta is hogy ő is olyat venne, csak nem meri felvállalni hogy az tetszik :D:D

És pont ezt akartam írni mint az előző, hogy talán a cipőfűzőt le kéne cserélned feketére.

2016. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Értem... :D Nagyon kösz, hogy egyből nem homokosozol le.. :DD

A szomszédunk egy 40-es férfi, és nocsak előbb ilyen cipőben ment... :o

2016. jún. 17. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!