Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tini lányok! Mi a véleményetek...

Tini lányok! Mi a véleményetek erről a youtube csatornáról?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a csajt, de a barátnőm odavan a videóiért, kb. minden posztja alá kommentel, szerintetek milyen? Nekem olyan amcsis, az ottani youtuberek luxusát mutatja úgymond, szerintem ezért lett ilyen nagy fan a barátnőm is. Erről a csatornáról lenne szó:

[link]



2016. jún. 17. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jó a link.
2016. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez ilyen félresikerült önpromó lenne?
2016. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem se jo...
2016. jún. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, ismétlem, ez nem az én csatornám, csak nekem ez a lány egy fura jelenség, kíváncsi voltam a ti véleményetekre.
2016. jún. 18. 09:37
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor itt egy násik link: [link]
2016. jún. 18. 10:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Akit érdekel a téma amiről a videókat csinálja annak ajánlom, nekem nem a stílusom. Nem értem miért lenne fura jelenség, szerintem inkább tipikus, rengeteg ilyen csatorna van itt is és külföldön is. És ahhoz képest hogy kezdő videós még egész jól is csinálja.
2016. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
láttam már rosszabbat is, de azért nem egy minőségi csatorna...
2016. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A videó elején azt hittem epilepsziás rohamot kapok :D Amúgy látszik rajta, hogy most indította, jelenleg szerintem semmi különös, de ha kitartó lesz ez még jobb is.
2016. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ő csak egy kislány, majd megunja, ne aggódj;) annyira nem rossz de ezen a fejhangon valtoztathatna..
2016. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon gáz hogy így próbálsz nézettséget szerezni
2016. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!