Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek, ha ezt a sportmel...

Szerintetek, ha ezt a sportmelltartót használom bikini felsőnek az jól néz ki?

Figyelt kérdés

Van hozzá fekete bikini alsóm. A sportmelltartó anyaga olyan mint egy átlagos bikini anyaga, így szerintem nem olyan feltűnő. Egy kosaras bikini is majdnem olyan mint egy melltartó...


[link] -szint-655046/? CatalogueNumber=962746&category=1211&return=ref#


2016. jún. 18. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:

ez lenne :


[link]

2016. jún. 18. 14:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jo :)
2016. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De... Ha elmész a strandra es vegig azon fogsz gondolkodni, hogy vajon biztosan jo e vagy nem tunik e fel masnak h ez egy melltarto igazabol akkor ne vedd fel. Ezt csak azert irtam mert en ilyen vagyok... Elozo voltam :)
2016. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor rendben köszi a választ :) Páromat is kérdeztem erről ő meg azt mondta, hogy ha nem mondom neki, fel sem tűnik, hogy ez sportmelltartó. Ha meg megnézünk egy kosaras bikinit, olyan mint egy melltartó.
2016. jún. 18. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem tűnik bikininek. De ha te ezt akarod felvenni, hát vedd:D
2016. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért próbáld ki a zuhany alatt hogy mennyire látszik át ha vizes.
2016. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam nem látszik át, mert ugyanolyan anyagból van mint akármelyik bikini :)
2016. jún. 18. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel a bikinik varrása szándékosan olyan hogy bikini és nem pedig fehérnemű amit "senki sem lát" . Formára is látszik hogy nem a magy közönség elé készült én nem venném fel...
2016. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!