Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a hasról?...

Mit gondoltok erről a hasról? 18/ LÁNY vagyok

Figyelt kérdés
[link] felvehetek egy szolidabb haspolot? Vagy inkább nem lenne előnyös? Nemet és kort is :)
2016. jún. 24. 14:32
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan. :)

23F

2016. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bátran felvehetsz kevésbé szolid haspólót is :-) 28 F
2016. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon merész haspolót is felvehetsz! f.
2016. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Az előttem szólók csak azt akarták mondani, hogy a legjobb ha nem veszel fel semmit... :-)


Hogy én mit gondolok erről a hasról? Nos ha eljönnél hozzám és párszor ráhajthatnám a fejem, megmondanám mit gondolok róla... :-)

2016. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Személy szerint kinem állhatom a "crop top"okat de ha te ennyire akarod viselni, hát nyugodtan vedd fel. De szerintem azért tisztában vagy vele hogy baromi vékony vagy.
2016. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 October15 ***** válasza:
100%

Ez a kép zseniális.. XD Nem lett volna egyszerűbb szimplán felhúzni a felsőd és úgy megcsinálni? Vagy ne adj isten felvenni azt az izét amiről szól a kérdés?

+ Ez miért szexualitás? Nem inkább divat? Nem mintha bármi bajom lenne azzal, hogy ezt láttam..:P


No de a google a barátom szóval: Persze, simán felvehetsz ilyesmit. Mondjuk nekem asszonypajtásék eddig maximum akkor vettek fel ilyet mikor dugni készültünk de hát na generációs szakadék.. :D


PS: Miért hívnak haspólónak egy ruhadarabot ami csak pont a kérdéses testrészt nem takarja?:D Alig várom, hogy feltalálják a mellpólót.. Mondjuk 2016 szóval lehet, hogy van ilyen csak megint a generációs szakadék..

Az érzés mikor 24 évesen már lazán tolhatom a "bezzeg az én időmben!-t... Mondjuk legalább van mit nézni nyáron.. ha már úgyis rühellem az évszakod legalább kapok egy kis eyecandyt.

2016. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Erre a válságra pont nem volt szükségem 6 -os. Az volt a kérdés hogy nekem hogy állná. Nem pedig az amit te írtál
2016. jún. 24. 14:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szexi vagy! Bármit felvehetsz, ami nem takar, mert nagyon formás vagy. :P 21/F
2016. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
vékonynak vékonynak vékony vagy talán. de nem valami szép has. legalábbis nekem nem tetszik.
2016. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:
100%

kérdező: És esetleg a válaszban nem szerepel az, hogy amúgy jól állna vagy sem?:) Mert szerintem szerepel benne.

Más részről: Pont nem köt az, hogy neked mire van szükséged. [Lenne pár tippem, hogy mire.. de nem vagyok kíváncsi a hisztire úgyhogy inkább hagyjuk. :)]

2016. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!