Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a hasrol?

Mit gondoltok errol a hasrol?

Figyelt kérdés
[link] 5 kilot fogytam, mindennap tornazok.. Szerintetek sok ido kell meg hozza, hogy szep kockas legyen? nyarig elerhetem?
2014. márc. 16. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ígyis bejön.
2014. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Szépnek tűnik.


Nőként kockás hasat akarsz? :S

2014. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnek olyan kockas hasat mint rubint rekanak csak hogy szep formas legyen..:)
2014. márc. 16. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Most teljesen esztétikus.. de igényeid szerint alakíthatsz magadon..


A fő kérdésed hogy mit gondolunk róla, nekem egészségesnek és esztétikusnak tűnik a testedből látható rész.

2014. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Cöh, ez már ígyis szép! Örülnék, ha nekem ilyen lenne.
2014. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha folytatod az edzést, nagyon szép eredménye lesz. Szerintem ilyen kitartással, már látszanak majd a kockák is nyárra, de vigyázz, ne ess túlzásokba, mert a túl izmos has nőként nem olyan szép.


Egyébként, mennyi idő alatt fogytál? És mit tornázol minden nap? Irigylésre méltó a hasad, nagyon esztétikus. Nekem is ilyesmi lenne a cél, de még sok munka lesz vele, tudom. Szóval, most kíváncsi lettem, neked mi vált be ennyire, persze, a kitartáson kívül. :)

2014. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

készítettem egy másik képet is: [link]


Igazából, nagyon nehezen vettem rá én is magam. Kb 2 hete tornázok mindennap. Előtte sportoltam igaz, de abbahagytam így felszaladt rám pár kiló, ami inkább a combomon és a hasamon látszik. az a pár kiló kb 4-5:D és most ugye jön a nyár, alig várom és elhatároztam, hogy megfogom csinálni. Jövőhéttől megyek futni heti 2szer, és 2szer megyek úszni + mindennap tornázok. Odafigyelek az étkezésemre, nem diétázok mert tudom, hogy nem tudnám betartani. Inkább táplálkozok egészségesen. Sok zöldség, gyümölcs, hal, csirke, elhagytam a kenyeret helyette eszek inkább puffasztott rizst, abonett kenyeret. Sok folyadékot iszok napi 2 liter lazán megvan.. és az egyik testépítő ismerősömtől kértem még tanácsot, aki azt javasolta,hogy minél hamarabb eltudjam érni azt az alakot amit szeretnék ezért szedjek Pyruvatot( ami egy táplálékkiegészítő [link] Szóval a következő hét, sokkal komolyabb lesz mint az eddigi 2 :)


tornagyakorlatok:

[link]


remélem tudtam segíteni :)

2014. márc. 16. 14:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Küldhetsz még képeket, ilyen alakkal az legyen a legnagyobb problémád hogy még fogyni/változni szeretnél, tiszta szívből kívánom :)


Egyébként a piruvát táplálék kiegészítőt úgy fontold meg, hogy a pirosszőlősav az egyik legalapvetőbb köztes anyagcseretermék a testünkben. Tehát kb. olyan mintha vizet vennél drágábban.. táplálék kiegészítőnek. :D

2014. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hohó, már látom, hol a hiba a gépezetemben. :D Én hetente 4-5x tornázom 1 órát, minden nap nem bírnám sajnos. :(

Az étkezésekre én is figyelek, egészségesen kajálok, a nasikat elhagytam, napi 2-3 liter vizet simán letolok, ha izzasztóbb a torna, akkor még többet. Jövőhéttől, én is megyek futni, mert nagyon szeretek kocogni, teljesen kikapcsol, és feltölt energiával. Igazából, már most is mentem volna hétvégén, de olyan szél fúj, hogy az hihetetlen, és beteg is vagyok. :(


De a cél lebeg a szemem előtt, és mindent megteszek érte. :)

6.-os voltam. :D

2014. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eleg szexi! :p
2014. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!