Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hiába piszkál a családom, nem...

Hiába piszkál a családom, nem vagyok hajlandó férfiként rövidnadrágot felvenni nyáron. Vannak még rajtam hasonló gondolkodású férfiak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 10:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek rövidnadrágot felvenni,de én úgy oldottam ezt meg hiába pasi vagyok, hogy húzok fel ilyen testszínű harisnyát,ami jó vékony,van kimondottan nyári vastagságú 8-10 denes,és így már nem érzem olyan mezítelen magam,van vmi a lábamon, meg nincs is, mivel ezek a harisnyák alig érezni hogy rajtam van,de még jól is néz ki, lábbelibe is jó ez a vékony anyag.

Szóval én kb 25 éve így járok ha jó idő van,nyáron.

2023. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21.

Ez nagyon szánalmas.

2023. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#22 miért? 🙂
2023. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Egyébként a nők között is van több is akik csak harisnyával hordanak szoknyát, rövidnadrágot, éppen azért,mert nem szeretnek mezítelen lábakkal lenni,nyáron is.

Akkor miért lenne szánalmas ha pasi is felvesz egy szinte nem is látható, extra vékony harisnyát?

2023. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

24.

Szépen leszorítja a szőrszálakat, csodás látvány.

2023. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25…milyen szőrszálakat? Kamasz korom óta szőrtelenítem a lábaim is, nem húznék fel szőrös lábra harisnyát, nem tudom van e olyan buta?😉
2023. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26.

Szóval, aki a férfin harisnyát kritizálja, annak mi köze hozzá, meg mindenki úgy öltözködik, ahogy akar, de harisnya alatt szőr, az buta, ott már nem úgy van, hogy kinek mi köze hozzá, meg úgy öltözködik, ahogy akar.

Belefutottál szépen a csapdába.

Más másodlagos - esetleg elsődleges - nemi jelleged is gyilkolod, mert neked is jogod van kinézni úgy, mint egy nőnek, vagy megállsz a ruhadaraboknál csak?

2023. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27! Fogalmam sincs milyen csapdáról hadoválsz itt, te jössz azzal, hogy milyen csodálatos látvány ahogy leszorítja a harisnya a szőrt,te nézed le,kritizálod aki veszi a bátorságot pasiként egyedinek lenni és egy vacak harisnya miatt nőnek akarsz nézni egy fullos férfit! Nagyon beteg felfogású vagy bocs 😄.

Ha nem hallottál még ffi harisnyáról,vagy nem láttál még, akkor járj nyitott szemmel vagy tájékozódj, manapság a hülyék is használhatnak Google-t, régen csak a műveltek jártak könyvtárakba tájékozódni,tanúlni.

2023. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!