Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hiába piszkál a családom, nem...

Hiába piszkál a családom, nem vagyok hajlandó férfiként rövidnadrágot felvenni nyáron. Vannak még rajtam hasonló gondolkodású férfiak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 10:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

apukám se vesz fel. azt mondja, hogy nem akarja mutogatni a lábát. pedig normális a lába, nincs semmi csúnya rajta, nem is dagadt, csak szőrös. :D

szerintem elég hülyeség egész nyáron hosszú nadrágban izzasztani magad.

2016. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én rövidnadrágot max strandra, tengerparti nyaralásra, esetleg hétvégén 35 fokban, ha el kell ugrani boltba.

Minden egyéb estben hosszúnadrágot hordok. Mivel elég magas körökben mozgok, egész nap tárgyalok, üzletelek. Így igen komolytalan hatást keltenék rövidnadrágban.


És abszolút nincs jobban melegem így sem, mintha rövidnadrágot vennék fel.

2016. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%

12: Még annyi, hogy nyáron is fel lehet simán úgy öltözni 35 fokban is, hogy elegáns tudjon maradni az ember.

Pl egy nagyon jól szellőző ing (Ralph Lauern vagy Armani), vagy egy elegáns galléros póló (pl Hugo Boss, Gant), egy sötét farmer vagy valami szűkebb szabású szövetnadrág, titokzokni (a boka szabadon van és szellőzik) és valami sportosan elegáns sportcipő (pl Armani, Boss, Lacoste)

2016. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
@12: nyilván vannak dresscode-os munkák, de a kérdés nem is erre vonatkozott. Te hajlandó vagy rövidnadrágot felvenni -amikor lehet, a kérdező meg nem.
2016. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14: Nem "dresscod"-os a munkám, mivel vállalkozó vagyok azt vehetnék fel, amit akarok. Akár hupikék fecskenaciban is dolgozhatnék, senki nem szólhatna érte, nincs főnököm.
2016. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező kövér.

Azok néznek ki rövidben nagyra nőtt óvodásnak. Szóval itt a hiba.

2016. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, hát ne vedd fel. Én meg nő vagyok de harisnya nélkül nem veszek fel szoknyát, mert irritál, hogy nyitott alul. De hiába magyarázom, otthon még mindig beszólnak, hogy ha a rövidgatyát felveszem, akkor a szoknyát miért nem. Pedig pár ezerszer elmondtam, hogy a rövidnadrág zárt a lábunk között.

Amúgy faterom ilyen még, az istennek sem venne fel rövidnadrágot, pedig teljesen normális lába van. Vékony hosszú nadrágot meg farmert hord 40 fokban is. Én megsülnék benne de ha neki ez jó, minek cseszegetni?

2016. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Fürödni is hosszúban szoktak ?
2016. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
17: Erre írtam, hogy vannak bizonyos pozíciók, munkakörök (igazgató, cégtulajdonos, vezető, politikus, orvos, ügyvéd stb) ahol egyszerűen hülyén venné ki magát, ha valaki rövidgatyában jelenne meg, röhejes lenne - és ehhez nem kell kövérnek lenni egyáltalán.
2016. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

I know what you feel bro'!


Vékony a vádlim és szőrös is. Én sem szívesen hordok rövidgatyát.

2016. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!