Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez gondot okozhat?...

Szerintetek ez gondot okozhat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az gond,ha sztároknak a stílusából rakom össze a sajátom?

Például:

Úgy sminkelek mint Lana Del Rey,

Hasonló haj Melanie Martinezhez,

Hasonló öltözet mint Taylor Momsen

Stb.stb..

Szerintetek ez gond?Ez majmolás?Vagy máshogy találjam ki magamnak a stílusom?Köszi a válaszokat.



2016. jún. 28. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom LDR nem minden nap ugyanúgy sminket, szóval nem egy adott valamit utánozol le. Ugyanígy MM-nek sem minden nap ugyanolyan a haja, TM sem minden nap ugyanúgy öltözik. És nyilván egy frizura, egy smink nem olyan, amit csak egy ember hordhat. Lehet, hogy te rajtuk láttad, de attól még több százezer másik nő is készít magának olyan hajat, sminket :)

A lényeg, hogy tetsszen neked. Ne csak azért hord úgy, mert xy is úgy teszi, hanem mert neked valóban tetszik.

2016. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Óh,köszi a választ.

Igen,ezekkel tisztába vagyok én is.De én a színpadi sminkre,hajra,öltözékre gondoltam.:) Onnan is lesnék képeket.És persze,hogy tetszik azért gondoltam ezt ki.Csak érdekel pár vélemény,hogy ez majmolás-e.

2016. jún. 28. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem majmolás, inkább inspiráció :)
2016. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs vele semmi gond...

Csak arra ügyelj, hogy ha ők beújítanak, te ne utánozd le őket rögtön, mert az furának tűnhet. Ha az tetszik, amilyen pl a haja most MM-nek, akkor ne változtasd meg csak azért mert ő is megváltoztatta...

Érted, mire akarok kilyukadni?

2016. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem persze.Én MM-től csak annyit szeretnék inspirálódni,hogy mindkét oldalon más színű a haja.De erre kitaláltam olyan színt ami neki nem volt.:)

Csak a "klasszikus" dolgaikból szeretnék inspirálódni,tehát az újdonságokat nem szeretném.:) Köszi a válaszokat!: )

2016. jún. 28. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Indulásnak nem rossz, de arra vigyázz, hogy ami az egyik embernek jól áll, nem biztos, hogy a másiknak is. Tudod, más arcforma, testfelépítés stb. Nekem pl. alacsony a homlokom, így a Melanie Martinezéhez hasonló rövid frufru nem állna jól nekem.


Másrészt szerintem kár egy-két emberkénél leragadni, amikor rengetem más forrásból is tudsz inspirálódni: magazinok (ha eleget túrod a netet, úgyis találsz), pinterest, polyvore, tumblr stb.

2016. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Tudom,persze.Nem is szerettem volna fufrut,bár értem,hogy ez csak egy példa volt.Tisztában vagyok ezekkel.:)

Oooh,köszi.Túrom én a netet és a magazinokat nagyon.:D

2016. júl. 1. 10:51
 8/9 anonim válasza:

Szerintem egész érdekes lesz, ha ezeket az "elemeket" vegyíted! Nekem Lana & Melanie stílusa is nagyon tetszik, szóval véleményem szerint klassz lesz. Azért a hajjal kapcsolatban pár tanács:

Bízd egy jó (!) fodrászra a felemás festést, mert nagyon el lehet ám rontani! :)

Akkor "egyszerűbb", ha alapból sötét a hajad, de a természetesen világos sem akadály, csak akkor szerintem festetsd be a szemöldöködet is.



Nem láttam, hogy írtad volna, de színes-barna vagy szőke-barna lesz?

2016. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem.:D Nem szőke barna lesz..Variáltam egy picit Mel haján.:D

Kék a haj,és abban zöld.:D Elég érdekesen hangzik,tudom.:D De neki ilyen nem volt,nem is láttam még úgyhogy gondoltam ez jó lesz..:)

2016. júl. 5. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!