Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ez a kiközösítés...

Miért van ez a kiközösítés öltözködés szempontjából?

Figyelt kérdés

Nos, ma zokniba és szandálba akartam elmenni gyakszira, mivel csak oly cipőim vannak aminek magas a sarka és nem tudok azzal kuplungolni.


De végül cipőbe mentem.


Lényeg a kérdésben, hogy ha valaki emós ez nem nevetséges, ha valaki metroszexuális az el van nézve,ha a tag rocker és hosszú a haja s egyebek ez is el van nézve. Ha viszont zokniba és szandálba járkálok ez egyből gusztustalan. Ezt többek között a reggeli rádióba (MS) is hangoztatják néha. Mármint gúnyolódás képen, hogy "biztos zokni-szandál"


2016. jún. 29. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem tetszik az embereknek a zokni látványa, mert lábszagra és hasonlókra asszociálnak róla.
2016. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak szólok: az emósokat általában rohadtul kiszokták közösíteni, és piszkálják a stílusuk miatt; és a rockereket sem fogadják be a legtöbb helyen. Csak a legtöbb ember az azonos stílusú emberekkel van együtt, maguk között pedig nem nevetséges a másik kinézete.
2016. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Mert más egy stílust követni, kifejezni a külsőnkön a zenei irányzatunkat, mint ízléstelenül és értelmetlenül felöltözni. Mert mi értelme annak, ha egy nyitott lábbelihez zoknit vesz fel valaki? Ha fázik a lába, zárt cipőt vegyen fel, ha meg melege van minek húz fel zoknit hozzá? Nevetségesen néz ki. Normális esetben egy nő sem vesz fel saruhoz, nyitott magassarkúhoz vagy balerina cipőhöz még harisnyazoknit sem (sajnos láttam már olyan esetet hogy színes topánkához, azonos színű de más árnyalatú pamutzoknit húzott az illető)
2016. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as.

Ja, mert minihez csizma, vastag harisnyához sort, trikóhoz hosszú gatya az normális, mi? Ezekhez képest a zokni szandál lepkef.ing ellenszélben.

2016. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A trikó+ hosszúnadrágon kívül minden más szerintem is idiótán néz ki.
2016. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!