Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legtöbb lány kB a lányok...

A legtöbb lány kB a lányok fele miért nem hord fülbevalót? 19/f Többi lent!

Figyelt kérdés
KB a lányok fele miért nem hord fülbevalót? Jó tudom hogy van akinek fém allergiája van vagy van akinek érzékeny a füle pl a bizsura. De akkor is nagyon sokan miért nem hordanak? Nekem nagyon tetszik és imádom ha meg látok 1 fülbevalót! Meg a lányok nagy részének ki van lyukasztva a füle de nem tudom hogy miért nem hord fülbevalót???

2016. jún. 30. 19:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Mekkora egy antifeminista vagy kedves kérdező.
2016. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Én azért nem hordok, mert amíg így volt, folyamatosan forgattam a fülit, piszkáltam (nagyon rossz szokás, "hétköznapi" szorongás miatt én is mindig babrálok valamit - és az a fülcimpám XD), addig biztosan, amíg nem kezdett el fájni, aztán be is gyulladt.

Szóval én ezért nem viselek fülbevalót.

2018. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Fele fele arányban viselek. Sokszor elfelejtem betenni. Nekem sok van, sok színes feltűnő. Imádom is őket csak feledékeny vagyok :)
2018. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én nagyob szeretem hordani és váltogatni. Mivel már sokszor cseréltem, 1 másodperc alatt beteszem, így nem sok energiámba telik. Bár a hajamtól nem nagyon látszik, de mégis szeretem, különböző alkalmakhoz különböző darabokat hordani. Nekem ez hozzátartozik a napi szetthez, mint az, hogy milyen ruhát veszek fel. De magam miatt teszem, nem azért, hogy másoknak tetsszen. :ő
2019. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

„Nagyon nem csúnya mert nagyon szép!!! És nagyon is praktikus!!!”


Két dolog érdekelne:

– Mi alapján gondolod, hogy a szépség objektív mércéjével rendelkezel, ami alapján vitathatatlan álláspontot foglalhatsz a kérdésben?

– Milyen konkrét praktikus jellemzőre gondoltál,amikor azt állítottad, hogy praktikus?

2023. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!