Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse cipők jobb minőségü...

A Converse cipők jobb minőségüek mint más tornacipők?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen. nekem van másfél éves és semmi baja csak kopott az eleje. 1 hónapja vettem egy tornacipőt a kínaiba,már szét szakadt oldalt
2010. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp jobb minőségűek. Nem hiába fizeted a 10x árat értük.
2010. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha a kínai/Humanic-os/Deichmann-os tornacsukádat nem ugrálod szét, nem koptatot széjjel, nem teszed tönkre, vigyázol rá, akkor ugyan azt kapod, mintha a Conversedre vigyáznál. :) Semmi különbség, bizonyítékom van rá :). :D

Kínai tornacipő vs. Converse cipő deszkázásnál ugyanúgy 2hét alatt törik ketté. :D

2010. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom...vettem az ősszel egy converse csukát, meg egy kínai tornacipellőt, hosszú szárút...szétment a converse talpa, aztán mikor visszavittük, azt mondták, helytelen használat..csak azt nem értem hogy miért..a kínai még mindig jó, most is használom.
2010. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen , mindenképpen jobbak tapasztalatból mondom:)
2010. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem jobbak.

van egy fekete bőr conversem ez a 3. éve és attól eltekintve hogy a talpa a sarokrésznél kissé megkopott és elvékonyodott, tökéletes állapotban van.

ellenben egyéb kínais, deichmannos tornacipőim közöl a tavasztól őszig tartó viselést sem mindig élik túl (merthogy szeretem ezeket a színes tornacsukákat és sajna arra nincs pénzem hogy olyanból 2-3 pár converset vegyek)


Abból a szempontból is megéri, hogy a converekre nem kell úgymond vigyázni. Úgy értem egy cipőt nem azért veszek meg, hogy a szekrénybe tartsam és óvjam minden esőcsepptől. A cipő egy használati tárgy. Azzal ha minőségi "hiba" miatt folyton vigyázni kell rá elveszti az "értelmét"

2010. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sokkal jobb minőségűek.:D

Jó nyilván az is közre játszik hogy vigyázol-e rá..

De gondolom nem azért veszed meg hogy szögeket taposs vele.:D

2010. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 4 hétalatt széntment és egyáltalán nem ér meg 15 ezreket.Aconverse táskám 2hét alatt ment szét.Nem is veszek többé.A vans sokkal jobb azsokat bír.A converse teljesen olyan mint egy tornacipő csak több színben van és oda van rakva,hogy all star.
2010. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!