Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltál már ilyen myspace...

Vásároltál már ilyen myspace oldalakról, mint pl. :

Figyelt kérdés

www.myspace.com/charlotte_death?



Tapasztalatok, vagy ezek a vásárlások egyáltalán hogy mennek?


2010. ápr. 14. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendszeresen onnan vásárolok. Általában két lehetőség van. Van az, mikor vásárolsz: ilyenkor posta rózsaszín csekken adod föl a pénzt, vagy bankszámláról átutalod, és amikor megérkezik, küldi postán a ruhát. A másik lehetőség a csere: ha neked is vannak olyan ruháid, amiket nem használsz, elcserélheted egy olyanra, amire szükséged és árban hozzá illő. Ilyenkor egyszerre adjátok föl postán az adott ruhát, és ugyanakkor érkezik meg hozzátok. Ilyen egyszerű :) Én vidéken élek, szóval nekem ez a postai megoldás fekszik csak, nyilván ha pesti vagy és ott üzletelsz valakivel, akkor találkoztok. Érdemes kitapasztalni, melyik márkából milyen méret kell, meg lehetnek nagy eltérések :) Remélem segíthettem. Ha van kérdésed, írd le nyugodtan :D
2010. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
áááá mostmár értemm :) nagyon szépen köszii : ) sokat segítettél^^
2010. ápr. 15. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!