Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól gondolom, hogy a térdnadrá...

Jól gondolom, hogy a térdnadrág és a halásznadrág már inkább ciki?

Figyelt kérdés
Női ruhára gondoltam.
2016. júl. 8. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egyáltalán nem ciki, én pl ma azt vettem fel. Farmer halásznadrágot egy virágmintás tunikával és hozzáillő balerina cipővel. Cseppet sem érzem magam cikinek, sőt reggel meg is lettem dicsérve, hogy milyen csinos vagyok. :)
2016. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek? Neked? Akkor ne vedd fel. Másnak? Az meg miért érdekel? Senkinek nem kell megfelelned.
2016. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen kimentek a divatból. A mai fiatalok a szűk nadrágokat viselik
2016. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kiment a divatból és ugye ami nem divatos, rögtön ráragasztják azt a jelzőt, hogy "ciki". De ez nem egyenlő azzal, hogy nem lehet felvenni és ízléseses felöltözni hozzá. Lehet csinos valaki benne attól, hogy nem hordja minden 3. tini...
2016. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy nem különösebben divatos, de ha jól van megválasztva, akkor nem ciki.
2016. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg a mai vilagban semmi sem ciki... szerintem sokkal tobb "ciki" dolgot magukra vesznek mostansag,mint a terdnadrag. Miert a trapez nadrag nem ment ki divatbol? meg is rengetegen hordjak... meg a boszaru nadragokat is...
2016. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: a trapéznadrág újra fénykorát éli. Sajnos visszajött ez a borzalom, és már egyre kevesebb helyen lehet kapni csőnadrágot.
2016. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Korodtól is függ,de a rövidebb nadrágok divatosabbak manapság.
2016. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
25 éves, lassan 26.
2016. júl. 8. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ha jó alakos van akkor olyat vegyél a mi hosszád simul
2016. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!