Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Obag táska. Vélemények?

Obag táska. Vélemények?

Figyelt kérdés
Kinek van? Igazi vagy másolat? Mini vagy classic? Szín? Mivel hordjatok?

2016. júl. 11. 05:48
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nem szép vagy legalábbis nem az én stílusom de az egyik barátnőmnek van és aztmondta hogy praktikus és egészen kényelmes. Rengeteg nőn látom egyébként hordják mindennel. :))
2016. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem először nem tetszett, aztán végül nagyon megtetszett, de ennyi pénzt sajnálok rá..
2016. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi pénzért már szép táskát is vehetsz. Nekem egy darab műanyag nem ér ennyit, ráadásul már mindenki ezzel rohangál (meg a másolataival).
2016. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem iszonyatosan ízléstelen, egyszerűen képtelen vagyok felfogni, mi tetszik benne az embereknek. Le is voltam sokkolva mikor megláttam hogy az eredetiket mennyiért árulják, azt hittem ilyen ezer forint körül dobálják őket, mert kb olyan gagyi hatást kelt :D De ha valakinek ez tetszik...
2016. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, fiatalos, modern. A pasztellzöld nagyon szép. Sajnos mindenki ezt rohangál, gondolom másolattal. Ezért nem kellene.
2016. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lehet olcsóbban is venni. Pl. Facebookon van csoport O Bag kiegeszitok csoportja. Sokan adnak vesznek. Szerintem a lényeg az eredeti test mert azon nagyon meglatszik hogy igazi e. Belsőt lehet venni varratottat illetve fület is pl rendelni aliexpresszrol. Állítólag szinte tökéletesen olyan mint az igazi minőségre. Vagy a meska.hu oldalon is vannak kézműves termékek igaz nem filléres de jobb minőség mint az igazi és olcsóbb.

Egy eredeti test 13500 Ft újonnan, használtan kb. 10.000ert megveheto. A többinél már lehet variálni.

2016. okt. 24. 10:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, ráadásul sok embernek van, tucat darab. Szóval, ha tetszene sem vennék ilyet.
2017. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nagyanyáméknak volt anno ilyen gumivályú, abban volt az áztatott kukorica, amivel tömték a kacsákat :D xD
2017. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 eva.eva ***** válasza:
48%
Szia nekem eredeti van par napja vettem szurke maga a taska a pantja sotet szurke es fenyes borbol van es voros barsony belsovel disz nincs rajta meg egyenlore ;) en imadom modern es mindennel fel lehet venni. Alapbol en az elegans letisztult stilusba sorolom magam de mindenki megtalalhatja a maga stilusahoz valot mert minden szinben es tobb desingban elerheto. En az arenaban vettem nagyon kedvesek voltak az eladok mindenben segitettek. A tisztitasa baromi egyszeru csak letorolgeted egy baba popsi torlovel vagy barmilyen szappanos zsepivel es kesz. A belsok (barmilyen anyagbol valasztod) gépben moshatóak. Aki meg azt mondja hogy ennyi pénzért minöséget is vehetnél azoknak csak annyit uzennék hogy ez a táska igen is megfitethetö áron van! H meg már a minöséget hajtsátok akkor vélemenyem szerint a minöség Burberry nél és az Armani táskáknál kezdödik amitami 100.000 forintnál alább nem igen tudtok beszerezni... ugyhogy szerintem a MINÖSÉGHEZ képest ez ingyen van. Amugy fekete slimfit nadrággal lakk cipövel es szurke hosszu kabáttal szoktam hordani és sötét felsövel :) '
2017. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eva.eva ***** válasza:
51%
Jah és classic!
2017. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!