Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A joghallgatók milyen öltözékb...

A joghallgatók milyen öltözékben járnak be az egyetemre?

Figyelt kérdés

Mennyire "kötelező" a szoknya, kosztüm, elegancia?

(jogra fogok menni, a stílusom viszont teljesen hétköznapi farmer-póló, gondolom ennél egy fokkal elegánsabb kell, na de mennyire?



2016. júl. 12. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon szigorú a dresszkód, fiúknak sötét öltöny, fehér ing és nyakkendő, nőknek elegáns kosztüm fehér blúzzal.
2016. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis :D Persze vannak fiúk körében, akik öltönyt vesznek fel, de nem ez a jellemző. A többség teljesen hétköznapi ruhában van, de nem a sportos/ swag tini stílusra gondolok. Lányok kicsit nőiesebben, de nem kosztüm.
2016. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszel fel, amit akarsz.
2016. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos kérdés, felnevettem. :)


Előadásra, gyakorlatra egyáltalán nem kell kiöltözni. Jó, azért ne szakadtan, ápolatlanul menj be az egyetemre, de a farmer, póló összeállítás teljesen megfelelő. Sőt, vizsgaidőszakban az írásbeli vizsgáknál is mindegy lényegében, hogy mit veszel fel, szóval még ott is elmegy a farmer, póló. Egyedül a szóbeli vizsgák azok, ahol a lányoknál a kosztüm, fiúknál pedig az öltöny elvárt. ;)

2016. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hát nálunk mindenki teljesen laza volt, ezzel szemben a jogász lányok mindig elegánsan, csinosan, szoknyában jártak suliba.

SZE.

2016. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Én is a jogra pályázok, de ebbe még nem nagyon gondoltam bele. Szerintem ennyire nem kell komolyan kiöltözni.
2016. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én közgazdász hallgató vagyok, de egy campuson vagyunk a jogászokkal, szóval tudok nyilatkozni. A legtöbben náluk is és nálunk is teljesen átlagos, hétköznapi ruhában járnak be előadásokra, sőt, írásbeli vizsgákra se szoktunk nagyon kiöltözni. Szóbelire viszont elvárás az elegáns öltözet, vagyis lányoknak fehér ing-szoknya, fiúknak öltöny.
2016. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy strandpapucs alsónadrággal és akkor se fog senki szólni
2016. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima utcai ruhában, csak vizsgán kell kiöltözni, ott is csak szóbelin.
2016. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sima utcai.
2016. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!