Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emelt szintű érettségi írásbel...

Emelt szintű érettségi írásbeli vizsgára milyen öltözékben illik megjelenni?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok gimnazista, csak szintemelő vizsgát teszek. Farmernadrág, ing elég?

Nem szeretnék öltönyben nyakkendőben menni, mert egyrészt kényelmetlen, másrészt 3 nappal később esküvőre vagyok hivatalos, és nem szeretném összepiszkolni.



2015. ápr. 27. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem a következők

Fekete farmer

Elegáns ing



kilökött fux

2015. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig kell az öltöny nyakkendő. A farmer nem ünnepélyes ruha maximum akkor elfogadott ha teljesen fekete! Én amikor gimi után érettségiztem kémiából középszinten mert kellett a szakképzéshez amit a munkahelyem finanszírozott én voltam ott az egyetlen aki 24 évesen vizsgázott, és nekem is mondták hogy nem kell zakót vennem meg öltönyt de normális ing, fehér vagy más egyszínű legyen, nyakkendő meg fekete nadrág és szép cipő. Amikor szakmai vizsgám volt oda is kérték minimum az inget meg a sötét nadrágot! Hölgyeknek blúz, szoknya, harisnya kellett 40 fok melegbe! Mivel jobbára idősebb korosztály voltunk 20-50 év köztiek.


Sőt nálunk a munkahelyemen tavaly érettségizett középszintű matekból az egyik hölgy aki 37 éves létére a lánya ballagási ruhájába ment érettségire mivel egyedül a matek nem jött neki össze estin és 2 évvel később tette le így utólag és a lánya ruháját vette fel mivel egy a méretük. És a lánya 18 éves volt, majdnem együtt érettségiztek le mert az anyját az ő sulijukba osztották be de másik terembe voltak.

2015. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írásbeli vizsgán senki nem nézi a ruhádat, elég a farmer és az ing.
2015. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Öltöny,te proli! Fekete,fekete vagy fehér ing. Fekete,vörös,piros nyakkendő.
2015. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

a farmer pedig igenis jó főleg ha armani és látszik a nagy csillogó sas embléma


mellé még egy koszos sportcipő és tuti a "siker"

2015. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kifejezetten azt mondták, hogy a teljesen fekete farmer is TILOS, és be se engednek ha nem kosztümben/öltönyben megyünk.
2015. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!