Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kisebb ruhaboltban/más...

Egy kisebb ruhaboltban/más boltokban mennyire kell moderálni az öltözködést a dolgozóknak?

Figyelt kérdés
Egyetemre készülés mellett szeretnék munkát és hallottam hogy egy közeli turiba keresnek eladót, gondoltam jó munkának tűnik, jó helyen is van, nem valami nagyobb üzletláncé (pl háda), nem biztos hogy itt dolgoznék de hasonló helyet keresek, valami kisebb boltot, viszont nem tudom mennyire kell moderáltan öltözködni, nem kivágott pólóra meg miniszoknyára gondolok, inkább extrémebb stílusra, vannak érdekesebb, eléggé kirívó ruháim (minta vagy szabás miatt, jó van dekoltált is de az alá van egy dekoltázs takaró csipke trikóm pont ezért), meg fel van nyírva a hajam, ezt természetesen el tudom takarni és vannak hétköznapi ruháim is, csak érdekel egy ilyen helyen mennyire kell "szalonképesen" öltözködni.
2016. júl. 15. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában az üzlet profilja dönt. Egy esküvői szalonban valószínűleg nem örülnének az extrém viseletnek. Egy turiban viszont nem hinném hogy akadály.

De ez úgyis az üzletvezetőtől/tulajtól/főnöktől függ.

Ha felvesz, egyszerűen megkérdezed, hogy mehetsz-e úgy. Ha nem, akkor vagy alkalmazkodsz, vagy kihagyod a lehetőséget.

2016. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!