Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell betűrni az inget...

Hogy kell betűrni az inget úgy, hogy ne "buggyosodjon" ki?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy előbb az inget veszem fel, és utána "rá" a nadrágot.
2016. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, gombold be, majd húzd fel a nadrágot. De lehet a szabása miatt is olyan.
2016. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=uQ3Ev-8p2Fw


Talán ez is segíthet. Két oldalt a fölös anyagot összefogod a csípődnél hátrahajtod és betűröd. Bár nekem a hónom alatt még így is sokszor "kiáll" mert nagyon darázs testalkatom van. Ezért is csak slim fit ingeket szoktam venni. Ami nem ilyen szabású azt meg csak akkor veszem fel ,ha tudom hogy ráveszek egy mellényt vagy zakót.

2016. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem sem sikerűl mert nagy hasam és rossz testtartásom van, ezért ha nem kell kiöltözni akkor csak pólót viselek.
2016. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sima inget nem is nagyon lehet betűrni, vegyél slim fit inget, azt be tudod tűrni.
2016. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy, akkor slim fit ing vagy egy varrónő, aki rád igazítja. Ha nem vagy vékony, akkor is fontos, hogy derékban ne legyen túl bő az ing, de túl rövid se. Mindenképp hordj övet! Akkor ha felveszed az inget, és rá a nadrágot, pár óráig rendesen fog állni. Én jobb híján azt csinálom, hogy néhány óránként kimegyek a mosdóba, és "újrainstallálom" a szerelésemet. :)
2017. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmivel nekem is volt gondom, mindig a derekamnál púpos lett az ing, ezért is kevésbé vettem fel inget, miután bizonyos ingek nagyon tetszenek így kellet nekem is megoldást találnom, úgy mond ki öltözök sötét kék bővebb fazonú farmer nadrág ugyan olyan sötét kék farmer hosszú ujjú ing, úgy oldottam meg hogy vettem egy fekete nadrágtartót ez által nem csúszik ki az ing, ha közbe övet is használok akkor max minimálisan csak a nadrágtartó van akkor viszont nem csúszik, amit szoktam még alkalmazni amikor ebbe a farmer öltözékébe öltözök ingnek a dereka részét vissza hajtom nadrágon belül, de ezt én más okból is vissza hajtom miután alapból a farmer nadrágot alsó gatya nélkül veszem fel és ezért.
2021. nov. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!