Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom ugy betűrni a...

Hogyan tudom ugy betűrni a cipőfűzőmet hogy egy néhány lépés után ne jöjjön ki?

Figyelt kérdés
eddig ugy csináltam hogy szinte a cipő nyelve mellé tűrtem a fűzőt, de ugy egy idő után kényelmetlen lett, nyomta a lábfejemet, és még igy is kijött a fűző.

2015. aug. 7. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Anyuci nem tanított meg cipőt bekötni?:D
2015. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Ne tűrögesd, hanem kösd meg normálisan. Ha annyira odáig vagy a masni miatt, akkor a nyelv mögött kösd meg és a nyuszifület tűrd le kétoldalt. Ha kijön, akkor kijön, akkor nem kell tűrögetni csak megkötni.
2015. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okés, meg próbálom köszi a választ!:D
2015. aug. 7. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Azért oké hogy gyakori kérdések de hogy cipőt bekötni olyan nem lest már hogy hogy kell felvenni a nadràgot?
2015. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fűzd be a legfelső lyuknál a cipőfűzőt,hogy befelé legyen a vége,bent a cipő belsejében kösd meg egy masnival,majd mikor belebújsz tűrd a lábfejed mellé.:) Nem látszik ki,nem tűrődik ki,tökéletes!



És a többi kedves hozzászólónak: De,megtanult cipőt kötni (több mint valószínű,akarom mondani,remélem),csak utálja,ha kint van a masni,és lobog a cipő tetején!(Mint ahogy én is utálom)

2015. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a reagálást és választ! :)
2015. aug. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!