Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tizenéves lányoktól kérdezném,...

Tizenéves lányoktól kérdezném, mindig sikerül megfelelő melltartót vennetek, vagy volt olyan, hogy rosszatvettetek? Ernő vagyok 17éves

Figyelt kérdés
melltartó
2016. júl. 17. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ernő csak nem transzvesztita vagy?-)
2016. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagy csak kíváncsi xD

Volt, hogy kicsit rövid volt benne a drót :D

Amúgy általában sikerül, bár örülök, ha van olyan, ami nem sportmelltartó -.- (hát na, akinek 16 évesen is alig van melle :'D)

2016. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az. Van farkam müködik ahogy kell.

Még csajjal közelebbről nem találkozott,

de legyen ez az én dolgom.

2016. júl. 17. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te kis homár
2016. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem melltartót akarsz venni? ;)
2016. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Miért beszélsz magadról néha E/3-ban? :o

Meg nem hiszem, hogy ez közelebb visz a lányokhoz... Mondd, hogy nem akarod elképzelni vagy valami és azért van a kérdés, mert akkor mindjárt elszégyellem magam, hogy válaszoltam -.-

2016. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt imádom, amikor csapkodja ki a biztosítékot

a sok magas IQ

2016. júl. 17. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia Ernő! A kérdésedre válaszolva:

Adott egy lány.Nevezzük el Gizinek.Tegyük fel hogy Gizi 18 éves és 75B a mellmérete. Nyilván Gizi csak 75B méretű melltartókat vásárol.Néha előfordul,hogy elvan méretezve pár melltartó,vagy Gizi éppen fogyott/hízott így a mellmérete is változik.Gizi ilyenkor mit csinál?Vesz egy mérettel kissebbet és egy mérettel nagyobbat ha annyira drasztikusan változna a testtömege. Gizi okos lány. Gizi örül,hogy elmeséltem a történetét nektek.

2016. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Felvilágosítás a melltartó vásárlásáról tizenéves fiúknak:

- a lányok általában tudják, hogy mi a méretük, ezért olyat vesznek

- vásárlás előtt felpróbálják, így ha mégsem jó, nem kényelmes, akkor nem veszik meg, mert senki sem vesz direkt rosszat

- ha jó is, kényelmes is, tetszik is, akkor megveszik

- ha idővel mégis kényelmetlenné válik a kérdéses ruhadarab, akkor sem szakad le az ég, vesznek egy másikat

- ez a kérdés olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy lányok, mindig sikerül megfelelő pólót vennetek? hát hogy a francba ne

2016. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!