Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kiegészítőt vennétek...

Milyen kiegészítőt vennétek fel ehhez a fekete ruhához?

Figyelt kérdés

Kb. ilyen:

[link]


Egy kicsit még ennél is zártabb az enyémnek a nyakkivágása.


Hasonlóan valami feltűnő nyakláncra gondoltam, de a képen látható pont nem tetszik.


Esetleg fehér színű milyen lenne? Vagy ilyesmi stílusú?

[link]


Hivatalosabb ünnepségre lenne.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


U.i.: sürgős lenne :D



2016. júl. 18. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a fehér hozzá nagyon jó választás. És ha fiatal vagy, még esetleg beválalhatsz hozzájuk egy színes magassarkút. (Rózsaszín, kék, bordó)
2016. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl nagyon tetszik ha egy fekete ruhához színes kiegészítőket vesznek fel.De hivatalis ünnepségre valóban jobban illik a fehér, esetleg arany, ezüst vagy bézs. Cipőnek szintén bézst választanék mert az optikailag nyújtja a lábat:)
2016. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hová veszem fel. Temetésre nagyon visszafogottat, kisebb nyaklánc, fülbevaló. Egyébént egyszerű ruha, talán fel sem venném más alkalomra, annyira az, úgyhogy ha mégis, akkor valami feltűnőt.

Nekem az ilyen feketékhez nagyon mutatósnak tűnik a fehér gyöngysor viszonylag nagy, feltűnő gyöngyökből.

2016. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szép fekete nercbunda.
2016. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!