Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Győrben hol lehet jó áron...

Győrben hol lehet jó áron kismama ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
Lehet akár használt ruha is.

2016. júl. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok győri de facebookon sok ilyen adok-veszek csoport van egy próbát megér :) 18L
2016. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, többnek is tagja vagyok, de jó lenne, ha személyesen tudnék válogatni, felpróbálni győri boltokban :)

Azért köszi!

2016. júl. 18. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Fent a kilós hádában,az iparkamaránál?

Árkádban a cosmosban hátul vannak nagyobb méretű ruhák,-jobb kéz felől- amik nem kifejezetten kismama ruhák,de olcsók,és lehet találni köztük egész jókat.

Kismama gardróbban most 10-20-30-40-50-60 százalékos kiárusítás van. -ETO Park- főbejáratánál balra-

2016. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cosmosban tényleg vannak kismama ruhák, és a c und a -ban is most akciózzák őket! :)
2016. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
H&M :)
2016. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2016. júl. 19. 10:03
 8/9 anonim válasza:

[link]


Belváros Kazinczy utcában található

2016. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yodi válasza:

Sziasztok. Hasonló cipőben járok. A győri H&M kismam részlege három éve bezárt. (ezt tegnap tudtam meg a boltban). Az ETO parki boltban azért volt kiárusítás mert végleg bezárt. (1-2 hete jártam arra) egy bolt van a Király utca 8-ban ami üzemel és jó is, de hogy nincs semmi egyéb egy ekkora megyeszékhelyen...

A C&A-ban pedig azt hiszik ami nagyon nagy az már kismamaruha. Röhej. Én a Hádába hetek óta járok, de nem találok kismamaruhát. A Cosmos Cityben akkor éri meg vásárolni, ha nem zavar hogy egy mosás után megcsavarodik rajtad a póló, mert még varrni sem tudnak.

Bocs hogy ilyen negatív a hangvételem de hetek óta nem találok magamnak ruhát ebben a városban. Teljesen ki vagyok ábrándulva. A király utcai boltba mennék, de nagyon nem esik útba. Ezt az egy helyet tudom ajánlani.

Ja, a Brandonban is van 1-2 ruha csillagászati összegekért.

2016. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!