Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, ez az alak mennyire...

Srácok, ez az alak mennyire kövér szerintetek?

Figyelt kérdés

Mennyi fogyás kellene, hogy tetsszen nektek? Kort is írjatok!


[link]


24/N



2016. júl. 22. 17:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
őszintén? kb egy 50 éves 3 gyerekes anyuka testének gondolnám, 24 évesen elég szégyen, hogy ennyire elhanyagoltad magad. az egy dolog, hogy kövér vagy, de olyan plöttyedten, szétfolyósan, aránytalanul. vállad keskeny, melled semmi, a combod pedig óóriási. és jól látom, hogy még egy kis fekete hónaljszőr is kikacsingat? ://
2016. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

szia! valoban van rajtad felesleg. azt gondolom meg ha aranyos lennel (joval nagyobb mellel) akkor viselheto alak lehetne talan. sajnos nem

olyan genekkel szulettel igy azt tanacsolom probalkozz meg egy folyamtos elet mod valtasal. es ezt nem csak szepsegre hivetkozva hanem az egeszsegre hivatkozva is mondom. te is jobban erezned magad hidd el :) f26 (szemelyi edzo)

2016. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Furcsa hogy 24 évesen még srácoknak akarsz tetszeni, nem férfiaknak. Na mindegy:D

Bár az ellenkező nem véleményére vagy kíváncsi, remélem nem baj hogy nőként írok.

Azzal úgy látom, tisztában vagy, hogy nem kevés felesleg van rajtad, DE... Igenis vannak olyan husis lányok, akik csinosak és te az vagy szerintem. Vannak olyan férfiak is, akiknek kifejezetten ez az alak tetszik, de ahogy az lenni szokott, biztosan nincs köztük az, aki számodra vonzó. Jobb lett volna ha a kép mellé leírod hogy hány cm magas vagy és hány kg, úgy könnyebb lenne megmondani hogy mennyit fogyj. Így kb arra tippelek hogy max 20 kg-t adj le és nagyon jó alakod lesz. Nem mondom hogy homokóra lesz, de ahhoz olya génes is kellenek.:) Sok sikert.

2016. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak van hasonló teste,közel 50 évesen,4 gyermek és 30 évnyi ülőmunka után.Ő mindent eszik,mértéktelenül.Mozogni 16 éves kora óta semmit,előtte versenyszerűen pár évig.160 cm mellé 75 kg,izom mint egy csirkén.Nőként mondom,szép dolog,ha elégedett vagy magaddal,de szerintem legalább sportolni kezdj el,és próbálj meg egészségesebben étkezni,mert szerintem nem lesz jó vége.24 éves vagy basszus,kezdj magaddal valamit! Ha igazán odafigyelnél,fél év alatt bámulatos eredményt tudnál elérni.:) Ráadásul,ha most nem változtatsz,ez csak rosszabb lesz.:/ Sok sikert!
2016. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
10%

ez nagyon dagadt, ne haragudj. az itteni válaszolók közül is csak azoknak tetszik, akik nem láttak nőt soha, vagy akinek ez a fétise, de abból meg nincs sok.

nem tudom hány centi vagy és hány kiló jelenleg, így nem tudok számokat mondani.

2016. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

már csak az egészséged érdekében is egy 20 kilót kéne körülbelül fogyni, formásodni, izmosodni.

a másik, hogy nagyon fehér vagy. itt a nyár, nyomás a szabadba sportolni!

2016. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Kövér :(
2016. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jól nézel ki szeretem a teltebb lányokat.

20f

2016. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szerintem szép kerek párnáid vannak. Nekem nagyon bejön. Egy igazi nő ilyen nem valami összeaszalódott izé. :)
2016. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Én szeretem a husis alkatot, szerintem még kicsi jöhet is rád, de fogyni semmiképpen!
2016. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!