Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonz olyan dolog, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonz olyan dolog, ami nem egészséges?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, a ducibb lányok tetszenek. De nem a kicsit teltek izgatnak a legjobban, hanem a kifejezetten duci, csípőben erős hölgyek, pl. ilyesmi:

[link]


Viszont az ilyen súly már nyilván nem egészséges, nem jó egy nőnek, ha ennyi felesleg van rajta.


Miért van bennem akkor ilyen vágy? Amikor volt is barátnőm, nem tudtam örülni, hogy szép duci, mert féltettem, mert mindenki fogyózni akart, és igyekeztem támogatni abban, hogy tudjon fogyni, hogy boldogabb és egészségesebb legyen. És közben mindig csökkent a testi vonzalom. Tudom, hogy nem ez a legfontosabb, de fura helyzet.


Mit gondoltok erről? Lehet, hogy idővel normalizálódik az ízlésem?


20/F



2015. nov. 3. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
furcsa, de ha a duci tetszik szerezz duci nőt :)
2015. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézdd a jó oldalát: senki sem fogja elszeretni tőled!
2015. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1: ne érts félre: nekem nagyon jó ha ilyen duci nő van mellettem és nem fogy le. Nekem nagyon bejön:-) De neki is jó? Lehetek nyugodt lelkiismerettel boldog mellette, ha lehet, hogy az én ízlésem miatt nem fogy le és ezért árt magának? Ez zavar...
2015. nov. 3. 22:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Szimpatikus a gondolkodásod, kevés az ilyen korú, ilyen értelmes fiatal, főleg itt... :)


Ízlés dolgában azonban kár a rációt keresni. Ha nagyon akarom magyarázni, a kövér, telt idomokhoz való vonzódásnak is megvan az evolúciós háttere: kövérség=jóltápláltság=alkalmasság utódok felnevelésére. Afrikában minél kövérebb egy nő, annál szebbnek számít. Nem ördögtől való dolog ez, azért furcsa csak itt, mert itt Angelina Jolie számít istennőnek, aki úgy néz ki, mint akit infúzióra kéne kötni.


Nem hinném, hogy ez nagyban változni fog nálad a jövőben.


31/N

2015. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért lássuk be, a kövérek többsége nem akar, vagy nem tud tartósan lefogyni. Én lefogytam évek alatt több mint 30 kilót, nem is szertnék soha úgy visszahízni újra, de ez keveseknek sikerül. Tehát ha te úgy szereted, elfogadod, ahogy van lehet, hogy nem is akar majd lefogyni.


31/N

2015. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ízlés egyedi, nem szabad elfojtani!

Olyan nővel ismerkedj elsősorban, aki külsőleg és belsőleg egyaránt vonz és izgat. Boldog életed lesz!

Amennyiben nem így teszel, hanem a társadalmi, környezeti, baráti elvárásoknak akarsz inkább megfelelni, örökre tönkreteszed magad.


Én magam is a kerek idomú nőket szeretem. Természetesen nálam is van határa. A moletteket, husikákat, nem pedig a 120-150 kg feletti mozgásra alig képes nőket.

Ahogy mondják, van mit fogni rajtuk! :-D

Természetesen volt már mindenféle alkatú párom. (magas vékony, alacsony apró termetű is) De mindig visszatértem a nőies megjelenésű molett nőkhöz.

Egyszer volt egy 180 magas (én is annyi vagyok) kifejezettem túlsúlyos barátnőm. Nem tagadhatom le, fantasztikusan nőies nő volt! Annyira ápolt, annyira szexi, annyira érzéki talán egy másik sem. Az esti programoknál, néha felmerültek technikai nehézségek is, de áthidaltuk. ;-)

2015. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is, úgy éld az életed, ahogy jólesik. Ne másoknak akarj megfelelni!


Volt egy szomszédom, ahol a férfi sportos alkat volt, neje pedig erősen molett. A nő lefogyott, de nagyon. Majd a férje is elfogyott mellőle... elhagyta, mert nem tetszett neki vékonyan.

Ilyen is van.


Nálunk mindketten rendelkezünk némi súlyfelesleggel, de nem ez határozza meg a boldogságot.

2015. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit félreertitek, nem mások véleménye izgatja a kérdezőt, hanem a "leendő" párja egészsége. Valahol sajnos jogos a dilemma.
2015. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van ak olyanok is akik nem akrnK ezwn valtoztatni es ettol vannak meg ducibbak ami tenylsg nem egeszseges ds mondjuk beloluk is van nem is egy

Kevesen szeretik a ducibb noket pedig oket is kell

2015. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Értem én a dilemmát.

Ha ő moletten szereti, miatta maradjon molett a párja, kockáztatva egészségét?

Ha le is fogy egy nő, annak is van egészséges fokozata..

[link]

2015. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!