Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor mondjátok valakire...

Mikor mondjátok valakire hogy: na ő, egyedien öltözködik! Küldenétek képeket, szerintetek mi számít egyedinek?

Figyelt kérdés
A kérdést nem olyan célból írtam ki, hogy majd ti megmondjátok mi az egyedi, én pedig felhasználom az adott gondolatot a ruhatáramban. Egyszerűen csak érdekel, ki mit gondol erről. Egyáltalán lehet EGYEDIEN öltözködni?
2016. júl. 22. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Az utolso kerdesed kulonosen tetszik! Manapsag nem konnyu semikeppen, az emberek zome az aktualis trendet hordja, egy reszuk igenytelen vagy jellegtelen. Szerintem vagy sok penz kell hozza, vagy nagyon jo erzek, es persze mereszseg, hogy mashogy nezel ki, mint a tucat

2016. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, felrenyomtam. Szoval mereszseg, mert aki kilog arra furcsan neznek. Sajnos ez egy ilyen vilag:(
2016. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet egyedien öltözködni. Pl a bátrabb színválasztás elég ritka. Színes harisnya, (hosszú) szoknya, én ilyeneket szoktam látni azokon a nőkön, akiknek egyedi a stílusuk. Fiatalok közt sosincs ilyen, 30 fölött csak. Bár a lookbook-on láttam huszonéves budapesti csajt is akinek elég sajátos stílusa volt :).
2016. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet egyedin öltözködni,de nem egyszerű. Főleg ha olyanról van szó mint én hogy nem húzok fel szívesen rikitó egymástól eltérő színű ruhákat.
2016. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Taylor Swift és Anne Hathaway egyedien öltözködnek/öltözködtek.
2016. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem könnyű egyedinek lenni, lehet de nem nagyon jellemző, mert furcsán nézik általában őket és elkönyvelik dilisnek vagy aki más akar lenni,- aki kilóg a sorból, nem a trendet követi és ezért nagyon nem vállalják fől az előítéleteket. Mondjuk nem egyformán ítélkeznek, van akinek egyedi vki öltözete, más nem tartja annak.

Sok embernek a rock-punk stílus is egyedinek tartja, pedig csak egy stílust követnek.

Vagy más átlagos ruhákból álló kombinációra csak azért rásütik hogy egyedi, mert nem tucat kinézetű.

És ha egyedi, nagyon másképp akar vki öltözni, akkor családi összetűzésbe is kerülhet(én ebbe a cipőbe járok), vagy kiközösíthetik baráti társaságból.

2016. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Manapság miért attól függ az egyediség, hogy mit vesz fel? Persze ezzel tudjuk magunkat leginkább kifejezni, de attól még bárki lehet egyéni, hogy nem vesz fel feltűnő ruhákat. Ne legyünk már ennyire felületesek. Nem ettől függ, hogy valaki tucat, vagy sem.
2016. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, nem attól függ, de a kérdés most pont az egyedi öltözködésről szólt.
2016. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Készítsd saját magad a ruháidat. Tömegcikkekből nem lehet egyedinek lenni.
2016. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, csak az öltözködésre értettem :)

Köszönöm a válaszokat!

És igen, azzal egyet értek, én is egyedinek tartom ha valaki saját magának készít ruhákat :)

2016. júl. 23. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!