Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert okoz az örömöt nekem...

Miert okoz az örömöt nekem mikor az utcára falat illetve mini ruhába lehetek, plus öröm ha a férfiak néznek vagy megjegyzest tesznek (ez mindig valami pozitiv)?

Figyelt kérdés

Nagyon kihivo es rovid ruhakba jarok szinte alig takarnak de egyszeruen igy erzem magam boldognak amit picit szegyenlek is :/

Védőügyvéd vagyok mégis aztérzem jobban érezném magam valami bárba hol miniruhába mutogathatom magam :/


Normális ez szerintetek?

Egyáltalán miert,mitol van ez en nemis ertem :/


2016. júl. 23. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem normális.Mert azért csinálod mint ahogy írtad mert így a férfiak pozitív megjegyzést tesz rád.(az ép eszű biztos nem)Csak ezzel tudod magadra felhívni a figyelmet másod nem nagyon van akkor.Sajnalni tudlak mert nekem az okoz örömöt ha a mosolyomat,kisugárzásomat,kedvességemet,humoromat dícsérik meg nem azt hogy kint a p.csám.
2016. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért van ez mert a kamukérdésnek már csak ilyennek kell lennie. Legközelebb ha védőügyvéd vagy legalább ne úgy írj mint egy 13 éves kislány.
2016. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Telefonrol gyorsba vagy igy tudtam megoldani de a lenyeg ottvan

Orulok,hogy ilyen mindent tudó vagy kedves utolsó (2.)

2016. júl. 23. 22:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is 13 évesnek hat. Van ő 16 is :))
2016. júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21múltam de ebbol vitat nem nyitok. A kerdesemre a valasz erdekel nem az ,hogy barkinek is bizonygassam a korom
2016. júl. 24. 07:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés az önbizalmad, ezért vagy "kiéhezve" a bókokra, dicséretekre. Azzal, hogy a fiúk megdicsérnek, visszaigazolást kapsz arról, hogy "jó nő vagy" és ez jót tesz a lelkednek.
2016. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,enis azthiszem,hogy ez áll a dolgok hátterében
2016. júl. 24. 12:14
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
MErt kisebbségi komplexusod van és a külvilágtól, a férfiaktól vársz megerősítést. Nődd ki.
2016. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21 évesen jogász? Az igen.
2016. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Hagyjad már kamu kérdés.:D
2016. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!