Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez hogy fog állni?

Szerintetek ez hogy fog állni?

Figyelt kérdés

Nos picit felelőtlenül rendelgettem és vettem egy fekete magasszárű cipőt egy fehér farmerhoz. Szerintetek milyen lesz? a nadrág egy twill nadrág. Nagymamám azt mondta ne aggódjak ez a két szin mindenhez megy de mégis aggódok :/


16/F



#cipő #magasszárú #fehérnadrág
2016. júl. 24. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy külön rá kellett keressek a "twill nadrág"-ra, nem hallottam még...Nos, attól függ, hogy milyen a cipő. Elegáns, vagy valami sportosabb? Színben szerintem passzol, de fontos, hogy stílusban is passzoljon szerintem.
2016. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

cipő: [link]


nadrág: [link]


le lettek árazva így nem sokat veszthetek de azért mégis :3

2016. júl. 24. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
képet tudnál küldeni egybe róluk?
2016. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Önmagában egyik sem rossz - és ide jön az előző mondatba pluszként, feleslegesen bekerült "szerintem" -, de e kettő együtt nem mutat olyan jól, mert túl nagy a cipő egy ilyen szűk fazonú nadrághoz. De meg kell nézni, hátha élőben jó. Ilyenhez inkább valami laposabb cipőt vennék fel, vagy ehhez a cipőhöz egy kicsit lazább szárú nadrágot. Stílusukban azonban összepasszolnak.
2016. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont passzol.A nadrág a kép alapján nem annyira szűkített,hogy a cipő nagynak tűnjön.De ezt tényleg csak felpróbálás után lehet megtudni.A szinek miatt nemkell aggódni... tök jó együtt :)
2016. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem az a fenékrecuppanós nadrág akkor azt mondom hogy elmegy, de jobbna passzolna a cipőhöz egy sportosabb nadrág vagy egy laza farmer.

De nem muszáj egymáshoz felvenni, gondolom van másik nadrágod a fehéren kívül:D

2016. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen van másik is chino is meg skinny fit is :)
2016. júl. 25. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!