Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évzáró a 40 fokos udvaron...

Évzáró a 40 fokos udvaron lesz,1 órás, és műanyag matrozblúzban végig kell állni. Hogyan lehetne elintézni, hogy bent legyen, vagy legalább ne kelljen matrózblúz?

Figyelt kérdés

Most lesz évzáró, kánikula van, és az udvaron lesz, ahol semmi árnyék. Ráadásul év eleje óta a házirendben van, hogy a matrózblúzt a szoknyába tűrve kell hordani. Hát én szerintem ott fogok összeesni. Hogy lehetne szerintetek elintézni, hogy ne az udvaron legyen, vagy legalább ne matróblúz kelljen, vagy minimum hogy ne kelljen betűrni. Ennyire nem lehet könyörtelen az iskola :/


18/l



2016. jún. 23. 18:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Pedig nem tudsz ellene semmit tenni. Nekem is mindig ez volt a bajom régen főleg hogy az igazgató képes volt egy órán keresztül beszélni is. Ilyenkor egy jó barátnőmmel egymásba karoltunk és beszélgettünk hogy el vonjuk a figyelmünk vagy le gugoltunk. De mindenképp ki kell bírd. :(
2016. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Évzáró után meg csavarhatom ki a matrózblúzt... Nagyon bele tudok izzadni..
2016. jún. 23. 18:26
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen..Csak ezt nem értem én sem hogy ,hogy lehet ennyi eszük hogy ilyen melegbe képesek kint tartani,mert este 7-fél8-kor is még bőven meleg van.
2016. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 opened paradise ***** válasza:
100%

Minek mész be?

Már nem oszt,nem szoroz,nem változtat semmin se.

Rá egy hétre,vagy amikor van ügyelet,átveheted a bizid.

2016. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj be, hogy lássák, hogy ott vagy, aztán hivatkozz arra, hogy a mosdóba kell menned. Menj ki a mosdóba, és a végére menj vissza.
2016. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 opened paradise ***** válasza:
56%

Amúgy 40 fok?

Ma árnyékban volt 36. Árnyékban!

Nem negyven lesz az:D

2016. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért olyan biztos, hogy kint lesz?
2016. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
4%

Bezzeg, ha a strandon kéne bikiniben feküdni, akkor nem lenne baj a 40 fok :)


Igyatok előtte vizet, vigyetek magatokkal az ácsorgáshoz is. Szerintem a tanárok is tekintettel lesznek a helyzetre, és próbálnak majd más megoldást találni, ha tényleg elviselhetetlen a szituáció. Ne aggódj, elég ha a szervezők aggódnak.

2016. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ezt mind végigcsináltuk. Ez van.
2016. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De legalább azt megengednék, hogy kint legyen a blúz... :/
2016. jún. 23. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!