Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre mi lenne a legjobb?

Esküvőre mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhét szombatra hivatalos vagyok egy barátom esküvőjére. A tanácsotokat szeretném kérni mivel ( ha nem muszáj) akkor nem szívesen mennék öltönybe, inkább egy kicsit kevésbé komoly szettet választanák. Persze szigorúan olyat, ami illik egy esküvőre, tehát nem farmerre és egy ingre. Esetleg tudnátok ebben segíteni, hogy mi lenne egy elegáns mégis talán kicsit sportos szett?

Előre is köszönöm segítségetek!



2016. júl. 31. 00:58
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, választanék nem választanák
2016. júl. 31. 00:59
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Atléta trikó, rövid gatya, strandpapucs meg egy jókora fux a nyakadba.
2016. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig túl sok választásod nincsen.

Esetleg valami elegánsabb nadrág,és egy zakó hozzávaló inggel?

2016. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezekhez mit szólsz?

[link]

[link]

Tudom hogy ing, de egy napot kibírsz benne a tisztelet kedvéért:)

Örülj hogy magassarkút nem kell felhúznod:)

2016. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én fekete slim farmert vettem fel és fekete slim-fit inget. Vékony szintén fekete nyakkendővel. És egy elegáns derby cipő.


Így farmert viselve is ezerszer esztétikusabb látványt nyújtottam, mint a két számmal nagyobb, elszabott öltönyt viselő illetők. Szerintem nyugodtan lehet farmert felvenni.

Ajanlom az én szettem (persze színesebben, ha neked nem tetszik az "all black"), ingre még veszel egy oltonymellenyt és tökéletes.


24f

2016. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor lesz szombaton az esküvőm, szóval hozzánk nyugodtan jöhetsz farmerben, ingben és blézerben, ha úgy esik jól. :-)
2016. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy egy nyári chino nadrágban és egy világosabb ingben illetve derby cipőben megyek, talán nem lesz slampos:)

Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó, sajnos angliában lesz az esküvő úgy, hogy nem jutok el hozzátok, de sok boldogságot kívánok Nektek!

2016. aug. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!