Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy átlagos nőnek mennyi az a...

Egy átlagos nőnek mennyi az a ruha- és cipőmennyiség, ami normális? Nektek mennyi cipőtök van, illetve ruhadarab?

Figyelt kérdés
Pl. farmer, táska, felső, kabát.....
2016. júl. 31. 16:04
 1/6 anonim válasza:
78%
Haaaaatt nekem van kb 13taskam 100-110darab polom es kb 40hosszu es rovid gatyam😂 deee en nem vagyok atlagos mert en imadok ruhakat venni szoval nalam ez egy alap dolog hogy van ennyi ruham de ezeket tarolni is kell szoval alig fer be a 4szekrenyembe de hasznalom az osszeset 14l
2016. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy kinek mi az a mennyiség ami normális.


Nekem kabátból van 2 szél dszekim 1 sima farmerdzsekim enyhe tavaszias időbe hordom. Van egy bélelt bőrdzsekim ami azért jó mert -15 fokba se fagyok meg benne megfelelő alá öltözettel, és ha 0 +10 fok körül van nem rohadok bele.


felsőből vannak rövid, hosszú, ujjatlan felsőim vegyesen nem tudom szám szerint. Vannak hosszított felsőim abból 6 db van és mindet hordom.

Egyberészes ruháimból van vagy 20 féle mindegyik térd feletti szoknya résszel. Van 15 db leggingsem és 3 termo ami nagyon hideg időbe hordom csak. Van nekem pulóverből is vagy 8.

Szabadidő együttesekből van 10. Van sport topom és melltartómból is olyan 4 db. 4 rövid sort nadrágom van amit utcára is hordok. Van 5 mini szoknyám és 2 maxi szoknyám és egy normál ünneplős szoknya blúzzal meg megfelelő blézerrel. Harisnyából rengeteg van (sose számolom) cipőből van nekem egy converse magas szárú tornacipő, van 3 balerina cipőm, 2 magassarkúm 2 sima sport cipő utcára és egy edző cipő. Van csizmám is télre de valószínű idén másikat veszek mert már 3 éves az ami van. Van egy munkavédelmi bakancsom amit a régi munkahelyemről hoztam el ahonnan leszámoltam.

Van 5 db bodym 3 hosszú ujjú 1 rövid ujjú és egy ujjatlan. Van 2 fél bikinim egy sima úszódresszem sötétkék színű, van egy trikinim ami fekete de azt csak itthoni medencézésre hordom. Van 4 tornadresszem amit itthoni edzésnél szoktam viselni meg néha nem túl meleg de nem is túl hideg időbe futásra veszem fel mert olyan mintha meztelen lennék de mégsem vagyok az és kényelmes meg nem kell igazgatni semmit rajta, főleg ha olyan gyakorlatokat végzek.


Itthoni ruháim azok vegyesen vannak általában a régi pólóimat fogtam be pár sima melegítővel vagy rövidnadrággal, meg néha néha itthonra régebbi egybe részest veszek fel amit már utcára nem veszek fel szívesen. Alvásra legtöbbször csak egy nagy pólót veszek fel bugyival vagy meztelen vagyok.


Szerintem ez a mennyiség minden lánynak, nőnek belefér a ruhatárába szerintem, van akinek ennél jóval több van.


23/N

2016. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá képlet. Szerintem annyi normális amennyit megtud venni nélkülözés nélkül és normálisan tárolni is tudja, plusz kihasználja őket.


Nekem pl 1db hétköznapi táskám van, egyszerű, megy minden holmimhoz, nem veszek még egyet mert tudom, hogy soha nem cserélgetném, hanem hordanám ezt amíg tönkre nem megy.


A soha nem viselt holmiknak a tartogatását nem tartom normálisnak, ha az elmúlt 3 évben nem vetted fel és a létezése is csak akkor jutott eszedbe amikor nagytakarítottál és kipakoltad a teljes szekrényed akkor nincs szükséged rá.

2016. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nemtudom, cipőm olyan 15, táska 4 (nem vagyok táskás, ebből 1 hétköznapi-sulis, kettő buli-szaladgálós, egy meg hátizsák), farmerből elég sok van, van vagy 8-10 farmerem, többféle fazon, többféle szín, különböző szaggatás/koptatás. Farmerben élek szeptembertől júniusig, szóval...

Felsőből sokféle van, van póló, ujjatlan, ing van sok (olyan 7-8, de hozzáteszem, szeptembertől júniusig farmerben ÉS ingben élek :D), hosszú ujjúból nincs csak vagy 2, pulcsiból meg még kevesebb, mert utálom a téli ruhákat. Téli kabim egy van, tavaszra-őszre viszont van 3-4 is, plusz 3 blézer, meg egy farmerdzseki.

A ruhatáram főleg őszre és tavasza van beállva, télen meg nyáron utálok öltözködni, meg ruhákat venni. Nyárra van 2 nyári ruhám meg 3 vékony nadrágom és ennyi.

2016. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon érdekes volt minden válasz! Szerintem velem óriási probléma van, fanatikus vagyok. Férjem mindig szól a sok cucc miatt, de mindig leszerelem, hogy másnak is ennyi van! :)
2016. aug. 3. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem minél kevesebb ruhát tartani, mert kevés a helyem. A cipőket elég soknak érzem, de tulajdonképpen mindet rendszeresen hordom.

utcai nadrág: 3db

itthoni nadrág, melegítő: 4db

rövid ujjú felső: 15db

hosszú ujjú felső: 5db

pulóver, kardigán: 9db

rövidnadrág: 2db

ruha: 7db

harisnya: 10db

bugyi: 17db

zokni: 16 pár

melltartó: 4db

kesztyű: 2 pár

sál, kendő: 7db

sapka: 2db

kabát: 1 téli, 1 széldzseki, 1 poncsó

öv: 4db

táska: 2 kézitáska, 1 hátizsák

pizsama: 4db (felső+nadrág)

cipő: 1 balerina, 2 csizma, 1 strandpapucs, 1 benti papucs, 2 sportcipő, 1 szandál, 1 ünnepi cipő

2016. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!